Komentāri

Krustojumā no Ģertrūdes uz Brīvības ielu ir atļauts kreisais pagrieziens, taču kā skaidro raidījums “Zebra” bez tā var tīri labi iztikt, jo abos var izbraukt daudz ērtāk un drošāk.

Problēma šajā Rīgas krustojumā ir sekojoša: tikko vienam autovadītājam no Ģertrūdes ielas ienāk prātā taisīt kreiso pagriezienu, satiksme aiz viņa burtiski apstājas un auto plūsma nenotiek. Ko darīt?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienkāršākais būtu aizliegt kreiso pagriezienu pavisam, taču šoreiz tas pat nav vajadzīgs, jo turpat, aptuveni 50 metrus tālāk, ap veco Ģertrūdes baznīcu ved ideāls apļveida krustojums. Tas nav liels līkums un uzreiz atvieglotu braukšanu arī pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Savukārt tiem autovadītājiem, kuri vēlas taisīt pagriezienu no otras Ģertrūdes ielas puses, risinājums ir sekojošs – pabraukt nedaudz tālāk pa Baznīcas ielu un uzgriezties uz Stabu ielas un taisīt kreiso pagriezienu no turienes. Tā kā Stabu iela ir vienvirziena un no tās šis pagrieziens būs daudz drošāks, kā arī ērtāks.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl