2 komentāri

Raidījuma “Zebra” skatītājiem interesē dažnedažādas lietas par un ap transportlīdzekļiem un satiksmi, un kāds šoferis nolēmis vērsties pēc padoma, kā rīkoties, ja aptur Ceļu policija.

Pirmkārt, ir jābrauc tā, lai ceļu policijai nerastos iemesls jūs apturēt, proti, ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Tomēr gadījumā, ja tos tomēr gadījies pārkāpt vai arī tiek rīkots policijas reids, autovadītājam ir jāpaliek pie transportlīdzekļa stūres.

Protams, jābūt līdzi gan automašīnas tehniskajai pasei, gan autovadītāja apliecībai.

Savukārt, runājot par iespējamu pastrīdēšanos ar policiju, svarīgākais ir – nevis pierādīt, kam taisnība, bet gan tikt cauri sveikā. Ja esat apjucis, dusmīgs vai kā citādi neesat mierā ar to, ko policists saka, vienkārši parakstieties protokolā, ka nepiekrītat protokolā rakstītajam un paskaidrojumus sniegsit vēlāk. Pēc tam jau mājās ar vēsu galvu varēsiet apdomāt, kam tad bija taisnību un vai nepieciešams pārsūdzēt konstatēto pārkāpumu.

TOP komentāri

  • Džons
    +1 +1 0

    Džons

    Jāsasveicinās ar puišiem un laipni jāpajautā vai vēlas kādu kokču kopā ar vadītāju nogaršot darbdienas pusdienlaikā ....un brauc ar dziesmām tālāk! 😂🚔🚦

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl