Kas jauns motociklu pasaulē? “Zebras” iespaidi no pasākuma “Gada motocikls 2021”

0 Komentāru

“Gada motocikls 2021” ir pasākums, kurā gribētu nokļūt katrs, kuram ir motocikls, vai katrs, kurš par to sapņo. Šajā pasākumā paviesojās arī raidījums “Zebra” un, uzrunājot pašmāju moto entuziastus, apkopoja spilgtākos iespaidus .

Kā informē pasākuma rīkotāji, tad šogad konkursā piedalās 18 visdažādākie motocikli: no mazlitrāžas, nedaudz virs 100 kubikcentimetru braucamā, līdz pat 2,5 litru dzinēja – kādus vairs sen neliek pat normālās automašīnās – apveltītas ”raķetes”. Tāpat atšķirībā no autotirgus, kur modē nākuši un dominē krosoveri, mototirgus saglabā veidu un stilu dažādību. Jo motobraukšana modernā Rietumu pasaulē nav dzīves nepieciešamība, bet stils.

Konkursā piedalošie motocikli ir dažādi – katrs motocikls ir piemērots savai dzīves situācijai un paradumiem. Šajā pandēmijas laikā motocikls ir ļoti labs veids kā pašizolēties un ne velti pasaulē motociklu tirgus ir izpirkts.

Jāpiebilst, ka ikvienam ir iespēja nobalsot par savu favorītu “Gada motocikls 2021” konkursa “Tautas simpātijas” kategorijā.

0 Komentāru