“Kā tas ir – braukt mīnus grādos ar auto bez jumta un durvīm?” “Zebra” testē leģendāro “Jeep Wrangler”

Pievienot komentāru

Šonedēļ raidījuma “Zebra” rīcībā nonācis ērmīgs auto – “Jeep Wrangler”. Šī automašīna īpaša ar to, ka tai var noņemt jumtu un nolocīt arī priekšējo stiklu, skaidro raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

“Jeep Wrangler” ir leģendārs auto, tā raduraksti meklējami jau Otrā pasaules kara laikā, kad militāristi izdomāja, ka zaldātus var vest arī parastā apvidus automobilī.

Lai automašīnai varētu noņemt jumtu, viss nepieciešamais atrodams auto salonā. Kā secina “Zebra”, jumta noņemšana tiešām nav sarežģīta.

“Es gan nezinu, kam tas automobilis domāts. Viņš diezgan tāds grezns sanācis. Ar viņu tā kā var braukt pa visādiem bezceļiem, jo tur apakšā ir rāmis, cietie tilti un pazeminātie pārnesumi, bet ir arī dikti daudz plastmasas un izbīdījumu,” bilst raidījuma vadītājs un secina, ka šī automašīna varētu būt vairāk piemērota urbānai videi.

Kad “Jeep Wrangler” izdevies noņem gan jumtu, gan durvis, pienācis laiks izmēģināt, kā tas ir – braukt mīnus divos grādos ar automašīnu bez durvīm jumta.

“Vismaz viens pluss ir, ja tu brauc ar automašīnu bez durvīm uz jumta – ir ļoti ērti pielikt caurlaižu kartītes. Ārā ir mīnus grādu, bet bēda nekāda. Ir svaigs gaiss,” secina Timrots.

Lasi vēl