1 komentārs

Video jautājumi CSDD eksāmenos nebūšot tikai “efekta pēc”. Tie iedalāmi trīs grupās, lai pārbaudītu topošā autovadītāja kompetenci. Gribi uzzināt, kādas būs tās grupas? Skaties tālāk…

“Jau vairākus gadus eksaminācijas sistēmā ejam uz kompetenču vērtēšanu. Cilvēkam ne tikai jāzina noteikumi, bet arī jāizprot satiksmes situācija. Attiecīgi situācijai ir jāpieņem atbilstošs lēmums. Šī ir galvenā videojautājumu priekšrocība, – ka var attēlot dinamiskāk satiksmes situāciju. Turklāt situācijas nebūs nekas ārkārtējs – ar tām varēs sastapties ikdienā,” stāsta CSDD pārstāvis Juris Teteris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video nebūšot tikai “efekta pēc”. Jautājumi iedalāmi trīs grupās – pirmkārt, bīstamības situācijas, kas saistās ar laikapstākļiem; otrkārt – jautājumi par citu satiksmes dalībnieku rīcību, kā arī trešā grupa – par nerakstītajiem likumiem jeb pieklājību.

TOP komentāri

  • Ieva Jansone
    0 0 0

    Ieva Jansone

    Sveiki! Man liekās šausmīga braukšana uz Dominu,tā apbraukšana ir drausmīga,un ļoti jāuzmanās,ja pats kādam neuzbrauksi,tad tev var ietriekties... Ja ik dienā tur jābrauc,tad gan jau pierod,bet pa retam ja sanāk,tad tās ir šausmas... Un nevarētu teikt,ka man neptīk braukt,pat ļoti patīk!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl