1 komentārs

Video jautājumi CSDD eksāmenos nebūšot tikai “efekta pēc”. Tie iedalāmi trīs grupās, lai pārbaudītu topošā autovadītāja kompetenci. Gribi uzzināt, kādas būs tās grupas? Skaties tālāk…

“Jau vairākus gadus eksaminācijas sistēmā ejam uz kompetenču vērtēšanu. Cilvēkam ne tikai jāzina noteikumi, bet arī jāizprot satiksmes situācija. Attiecīgi situācijai ir jāpieņem atbilstošs lēmums. Šī ir galvenā videojautājumu priekšrocība, – ka var attēlot dinamiskāk satiksmes situāciju. Turklāt situācijas nebūs nekas ārkārtējs – ar tām varēs sastapties ikdienā,” stāsta CSDD pārstāvis Juris Teteris.

Video nebūšot tikai “efekta pēc”. Jautājumi iedalāmi trīs grupās – pirmkārt, bīstamības situācijas, kas saistās ar laikapstākļiem; otrkārt – jautājumi par citu satiksmes dalībnieku rīcību, kā arī trešā grupa – par nerakstītajiem likumiem jeb pieklājību.

TOP komentāri

  • Ieva Jansone
    0 0 0

    Ieva Jansone

    Sveiki! Man liekās šausmīga braukšana uz Dominu,tā apbraukšana ir drausmīga,un ļoti jāuzmanās,ja pats kādam neuzbrauksi,tad tev var ietriekties... Ja ik dienā tur jābrauc,tad gan jau pierod,bet pa retam ja sanāk,tad tās ir šausmas... Un nevarētu teikt,ka man neptīk braukt,pat ļoti patīk!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl