“Jauns “Bermudu trijstūris” uz Latvijas ceļiem!” Pie Carnikavas izveidots mulsinošs krustojums

Pie pagrieziens uz Carnikavu izveidots jauns “Bermudu trijstūris”, vēsta raidījums “Zebra”.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • viess

  viess

  Satiksmes infrastruktūras projektēšana Latvijā tiešām ir neizsakāmi klaji bezatbildīga. Vakar braucu pa Gramzdas ielu lai izgrieztos uz Ulmaņa Gatves palīgjoslu aizbraucu līdz ielas galam, bet tur priekšā horizontālais krāsojums, kas liedz izgriezties uz Ulmaņa gatves nepārkāpjot noteikumus. Nevienas zīmes, ka tas būtu aizliegts gan nav - nav arī zīmes strupceļš. Nav arī tā Gramzdas iela fiziski slēgta. Gramzdas iela ir gana šaura, lai tur nevarētu tik vienkārši apgriezties. Ulmaņa gatves projektētājs bija domājis, ka jābrauc kādus 300-500m metrus atpakaļgaitā vai kā? Bet vaina jau nav tikai projektēšanā - visi tie projekti ir SASKAŅOTI Latvijas valsts ceļos - tur vajadzētu būt slūžām, kas vērtē tos projektus pēc būtības, bet diemžēl tā nenotiek - acīmredzot var saskaņot dajebko... un vajadzētu gan @Zebra analizēt arī to kāpēc tas ir tā.
 • bedre
 • Māris Sējāns

  Māris Sējāns

  Bez stabiņiem tas krustojums bija vēl mulsinošāks, bet izcili tizls viņš ir jau sen!
 • Inga Kroknes

  Inga Kroknes

  Neesmu ceļu eksperts, bet labākais risinājums būtu apļveida krustojums, I ātrums automātiski tiktu samazināts, i vispār nekādu problēmu ar kustibu😁
 • Braucu

  Braucu

  Nu nezinu. Saprotu, ja zem vidējiem prātiem, tad problēmas. Man nesagādā problēmas nevienā no virzieniem braukt. Īstenībā labāk kā bija. Piekrītu, aplis labāk, bet kam tie stabiņi traucē?
  Ja šī būtu tā smagākā vieta iekš mūsu ceļiem.
  Par zīmi, ka var braukt no abām pusēm. Ja tadas zīmes nav, tad var braukt no jebkuras puses.
  Viss slikti... ehhh...un atnācis depresijai rudens, un nāk aukstā ziema. Droši vien būs vēls un aukstā pavasaris. Un lietaina vasara...
  Briesmīga dzīve... un tad mēs nomirstam...
  • JL

   JL

   Ja problēma ir klimats, tad pasaulē ir daudz vietu, kur vienmēr valda vasara. Nevajag ciest, vajag braukt prom.
 • braucu

  braucu

  Tumsā/lietū braucot virzienā no Ādažiem uz Carnikavu, tās sarkanās <> ceļa zīmes tik spilgti atstaro tālumā, ka grūti pamanīt, ka pirms tam ir stabiņi salikti - sajūta, ka jābrauc līdz tai sarkanajai zīmei. Murgaini arī, ka tajā pašā virzienā ir 2 joslas - taisni uz Carnikavu un pa labi, kur nogriežas 1 mašīna dienā, bet virzienā no Carnikavas nav papildus josla pagriezienam pa kreisi - es tur jau 5 avārijas esmu redzējis.
 • Taisnība

  Taisnība

  Latvijas celus projektē idioti, apstirpina zagli un būvē pamulki.
 • S

  S

  Cik ilgs laiks bús vajadzígs atbildígajám amatpersonám, lai sakarígi atbildétu? Ménesis, gads? Vai vispár atbildés?Lidosta par savu bardaku apméram nedélu domája.
 • ilze

  ilze

  shodien izbraucu sho krustojumu, saakumaa apjuku, kur jaabrauc.. duuru vienkaarshi kkaadaa sparugaa iekshaa.. sajuta ka celju projekteetaaji pashi ar mashiinu nekad nebrauc.. tur apli vajag.
 • Vietejie

  Vietejie

  30 gadus nafig nekas tads nebij vajadzigs, viss pagasts smejas pa sito- ta pat vinji tur ilgi nebus 🤔😁😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!