Pēc skatītāju ieteikuma raidījums “Zebra” devies uz Ventspils šoseju, kur izbūvēts jauns apļveida krustojums pie Tukuma. Kā novēroja “Zebra” eksperts Pauls Timrots, šajā jaunajā aplī ir milzumliels mīnuss – ja nu gadās tajā saslīdēt un avarēt, sekas ir daudz bīstamākas nekā citos līdzīgos apļos.

Atpakaļ uz rakstu

59 komentāri

 • Es

  Es

  Novēlējums visiem gudrīšiem kam liekas ka viss aplī ir ideāli .
  Kaut saslīdētu un sabojātu savu auto!!!
  Ņemot vētā Latvijas ceļu uzturētāju cītīgo darbu nau jābūt dzērušam vai miegainam lai saslīdētu un nošļūktu no ceļa un kāpēc godīgiem autovadītājiem ar jācieš.
  Ceļam nau jāaptur dzērājšoferi un atmarozaki to jāveic policijai!
 • Kaspars

  Kaspars

  Aplim nav ne vainas! Tas padziļinājums ar ir labs-ja nejēdz braukt vai brauc aizmidzis, vai pālī tad ļoti labi noņem tādus no trases. Tie ar uzkalniņiem un puķudobēm tikai apskrāpē braucamo un attiecīgi dzērājs vai guļošais var turpināt ceļu un turpināt apdraudēt apkārtējos. Taču šeit par visu ir padomāts! :) Vecajos apļos arī jāsarok bedres.
 • Esse

  Esse

  Apli prātīgi braucot var ļoti normāli izbraukt. Bet ne visi brauc tik prātīgi un ne visiem ir tehniski perfekti braucamie. Tā rezultātā uz mutes grāvī būs arī tie perfektie un pareizie braucēji, tikai kā cietēji.
  Bet tranšeju dziļums gar visiem ceļiem un celiņiem pašlaik, laikam, modes lieta. Patiesībā mākslīgi izveidotas šausmas.
 • aaa

  aaa

  Un ko darīt ar grāvjiem ceļu malās? aizrakt?
  Neesiet idioti un neavarēsiet.
 • krese

  krese

  Nu varēja jau tos dīvainos līkumiņus netaisīt pirms iebraukšanas aplī, tie ir pilnīgi lieki. NOrmālu parastu apli ar drebekli pirms aplīša būtu gana labi. Bet grāvji tagad tiek rakti baisi dziļi + ceļi sašaurināti. Visi tie lauku šaurie līkumainie celiņi, kur 2 lielākām mašīnām samainīšanās prasa ļoti prātīgu un lēnu braukšanu. Ziemā būs pilni grāvji.
 • Garais

  Garais

  Pirms apļa vajag ierīkot "guļošo policistu" un pirms tā uzkrāsot "redelīti". Un ceļu "konstruktori" lai brauc uz Norvēģiju pamācīties, kā apļi jātaisa un autovadītājiem braukšanas kultūra!!!
 • Braucējs

  Braucējs

  Pie mums tos grāvjus rok pie visiem ceļiem un ielām, domāju, ja būtu iespēja ieskatīties tāmē, redzētu labu ciparu! Ja kāds tagad ir braucis no Ainažiem un Pērnavu, būtu pamanījis, ka nav grāvju bet ir izveidota josla ar zālāju, kas dod iespēju mīksti sabremzēties, ja sanācis no ceļa noskriet!!! Bet par laimi Tukuma aplī nav izbūvēta perpendikulārais pieslēgums, kādi ir, piemēram, Rīgā Lubānas, Deglava aplī! Nebrīnīšos, ja pa vidu izbūvēs barjeras, varēs vēl kādus 100tk uz šā projekta rēķina iešņaukt!
 • Lēnais

  Lēnais

  Tupais T... un pārējie tupie, aplī jāiebrauc ar adekvātu ātrumu, lai var izbraukt pa apli! Tāpēc jau tas saucas Apļveida krustojums, nevis maucam pa taisno cik spējam!
  • Drošības skola

   Drošības skola

   Ļoti labi kā Jūs esat drošs par sevi un Jūsu transportlīdzekli,bet vai Jūs to pašu varat garantēt par citiem satiksmes dalībniekiem kas piemēram iebrauc aplī, un kur jums likties lai izvairītos no s.n.?! Grāvī ?!
 • Māris

  Māris

  Pilnīgi piekrītu, aplis ļoti labs. Braukt jāmācās un ja nemāk tad aplis būs laba mācība.
 • aaaa

  aaaa

  lai Zebra atbrauc uz izslaveto piletu ar ridienu un noverte stulbakos aplus uz ventas tiltu abas puses un ka cilveki nepareizi brauc

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!