59 komentāri

Pēc skatītāju ieteikuma raidījums “Zebra” devies uz Ventspils šoseju, kur izbūvēts jauns apļveida krustojums pie Tukuma. Kā novēroja “Zebra” eksperts Pauls Timrots, šajā jaunajā aplī ir milzumliels mīnuss – ja nu gadās tajā saslīdēt un avarēt, sekas ir daudz bīstamākas nekā citos līdzīgos apļos.

“Te notiek interesantas lietas,” secina Timrots. Un “interesantas” šoreiz nebūt nav domātas tajā pozitīvākajā gaismā.

Proti, pavisam nesen saņemts kāds attēls, kur šajā jaunajā apļveida krustojumā vidū atrodas auto ar sadauzītu jumtu. Kā to var dabūt gatavu? Atbilde vienkārša – apļa vidū nav vis lēzena zeme, tāda kā zemāka pļaviņa, bet gan īsts grāvis, kurā iebraucot pastāv liela iespēja, ka auto sāks kūleņot!

Spriežot pēc bremzēšanās pēdām un izlijušās eļļas apjoma, ne viens vien jau ir iebraucis šajā grāvī. “Pat ja esi ticis cauri daudz maz sveikā, vēl ir jautājums, kā tikt ārā,” jautā Timrots.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Foto

  Foto

  Ja visi braucot ievērotu zīmes, tad nekā tāda negadītos. Braucot no visiem virzieniem jau laikus ir zīmes 50 un 70. Nu un ja tad nespēj izbraukt, tad jautājums kā ir nokārtotas vai nopirktas tiesības? Bet pamatā visām šādām avārijām ir divas lietas - alkohola reibums vai vienkārši zīmju neievērošana. Latvijā jau vispār nav stilīgi ievērot ceļa zīmes un ātruma ierobežojumus, tas viss ir domāts muļķiem. Bet Tukums jaunais aplis ir ļoti labs un to pateiks visi, kuri ikdienā spiesti braukt, jo pirms tam tas krustojums bija vienkārši ārprātīgs.
 • Ringo
 • kk

  kk

  Jautajums - kadi ir apļa veidošanas standarti? Skjiet, ka LV pieiet radoši, nevis droši.. Jūrmalā paskatieties jaunos apļus - ar kalniem pa vidu, lai nevarētu redzēt citus aplī iebraukušos..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl