Komentāri

Pagājušonedēļ Rīgā bija ieradies divkārtējais DTM čempions Matiass Ekstroms. Pašmāju kontekstā viņu atceras kā autobraucēju, kurš pērn pasaules čempionātā rallijkrosā tepat Rīgā cīnījās ar titulēto braucēju Pēteru Sūlbergu. Raidījums “Zebra” aicināja autosportistu uz nelielu interviju.

Pērn Ekstroms izcīnīja čempiona titulu, un šogad viņa komandā startē arī latvietis Reinis Nitišs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz jautājumu, kāpēc Latviešu autosportists reizēm ir ļoti ātrs, bet reizēm viņam neizdodas, rallijkrosa čempionam ir savs skatījums: “Ja ir pārāk liela vēlme sasniegt rezultātu, ir viegli saspringt, taču tev ir jābūt nosvērtam. Tev jāzina, kad koncentrēties, bet nesaspringt, jo, ja iekrampējies stūrē pārāk stipri, tu to nejūti. Tev jākoncentrējas, bet stūri jātur ar vieglām rokām, lai sajustu, kas notiek. Šis ir lielākais izaicinājums jebkuram braucējam.”

Runājot par spēku sadali, Ekstroms norāda, ka tas nāk ar pieredzi. Kvalifikācijas braucienos ir jākrāj punkti, lai nokļūtu labā pozīcijā, taču vienlaikus jāsaglabā riepas izšķirošiem braucieniem, tāpēc viņš atļaujas riskēt tikai tur, kur tas var atmaksāties. Savu auto viņš cenšas attīstīt tā, lai tas būtu visefektīvākais tieši uz izšķirīgajām sacīkstēm.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl