“Izrādās, ka te nekas nav skaidrs, un visiem ir brīnumi!” “Zebra” iztirzā paveiktos darbus uz Vidzemes šosejas

Raidījums “Zebra” saņēmis vairākas sūdzības par remontdarbiem uz Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Es te

    Es te

    Un protams vecā labā lēzenā bedre, tajā pašā vietā,kur bij pirms remonta, aiz Vangažu pieturas, pirms Brāļa, kur pa vidu ir ieliktas trubas. Kā diez to domā izlīdzināt, arī ar asfaltu?😀😀 Un aiz Totāla, pagrieziens uz Valmieru, tur jābūt ekstrasensam, lai to uzminētu, ja cilveks brauc 1x. Vai tiešām ir tik grūti savilkt izteiksmīgākas līnijas un uzlikt zimi? Un aiz Sēnītes pieturas virzienā līdz Rāmkalniem, kur līkums, savelciet līnijas, tumsā un lietus laikā ir grūti orientēties uz ceļa!!!
  • Žofers

    Žofers

    Pagaidām pamanīju tikai viltīgu saliņu Vangažos. Ja tu nezini, ka laikus jāiebrauc labajā kabatā, ieraugot krustojumu, jau ir par vēlu, un jābrauc uz nu jau par kilometru attālināto apgriešanās vietu. Kur pa šoseju braucošie nav vēl ieraudzījuši Vangažus un luksoforu, tāpēc vēl nav nometuši gāzi no 110. Arī otrā virzienā uz apgriešanos lieks Kilometrs. Vēl par to pieturu- vai, izbraucot no Vangažiem, tiek garām, ja pieturā stāv lielais autobuss?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!