Ietilpīgs auto praktiskiem cilvēkiem: “Zebra” testē “Toyota Proace City Verso”

Pievienot komentāru

Samērība starp degvielas patēriņu un ietilpību, kā arī ērta vadāmība – “Zebra” izmēģināja, uz ko spējīgs “Toyota Proace City Verso” modelis.

Šis auto patiešām ir ietilpīgs – kā pārliecinājās “Zebra”, tad tajā var ievietot pat tandēma velosipēdu un arī tad vēl paliek visai daudz brīvas vietas.

No ārpuses varbūt šis auto nav pats glaunākais, taču braucot ar to sajūta ir visai komfortabla. Gluži kā braucot ar vieglo auto, nevis ar džipu vai busiņu, turklāt arī degvielu šis “Toyota” spēkrats tērē kā vieglais auto. Šis transporta līdzeklis savā būtībā ir “darba zirgs”, kas piemērots arī lielākām ģimenēm.

Auto izmēri mēdz būt mānīga padarīšana un nav ieteicams paļauties uz stereotipiem. Novietojot šo auto blakus, piemēram, ceturtās paaudzes “Volkswagen Golf”, tas ir par pusmetru garāks (4,7 metri) un izmēros nedaudz augstāks, taču no praktiskās puses krietni vien izdevīgāks.

Tie, kuri domā par vizuālo tēlu no ārpuses, var aplūkot šī markas spēkrata īsāko versiju “Toyota Proace City”, taču no racionālās puses lielais variants ir labāks. Katrā ziņā, samērība starp degvielas patēriņu un ietilpību šim auto ir patiešām viena no labākajām.