1 komentārs

Lielu popularitāti pusaudžu vidū iemantojis konkurss “Gribu būt mobils”, kas notiek jau otro gadu desmitu. Galvenās balvas ieguvēji ne tikai apgūs vērtīgas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, bet arī dosies bezmaksas ceļojumā.

Konkurss “Gribu būt mobils” ir paredzēts 6.-8. klašu audzēkņiem. “Veiksmīgi pārejot no velosipēdistu saimes, gribam kļūt par motorizēto transporta līdzekļu vadītājiem. Šajā konkursā mēs mēģinām audzēkņus pieradināt pie tā, ka: divu riteņu transporta līdzeklis tas ir, bet ar motora spēku, pār kuru ir jāvalda prātīgai galvai,” stāsta CSDD pārstāve Valda Kjaspere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāds konkurss notiek jau otro gadu desmitu, un tam ir trīs kārtas. Pirmā kārta – teorijas pārbaude internetā (jāreģistrē sava komanda), otrā kārta ir reģionālās atlases sacensības un tad lielais fināls visas republikas mērogā.

Kā apliecina CSDD pārstāve, konkurss ir ļoti populārs, jo kopš starta 12. oktobrī tam pieteikušās jau 400 komandas. Šāda masveidība ļauj cerēt, ka jau pēc dažiem gadiem uz ceļiem pievienosies tūkstošiem zinošu satiksmes dalībnieku. Konkursā ir iespējams piedalīties šeit.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl