1 komentārs

Lielu popularitāti pusaudžu vidū iemantojis konkurss “Gribu būt mobils”, kas notiek jau otro gadu desmitu. Galvenās balvas ieguvēji ne tikai apgūs vērtīgas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, bet arī dosies bezmaksas ceļojumā.

Konkurss “Gribu būt mobils” ir paredzēts 6.-8. klašu audzēkņiem. “Veiksmīgi pārejot no velosipēdistu saimes, gribam kļūt par motorizēto transporta līdzekļu vadītājiem. Šajā konkursā mēs mēģinām audzēkņus pieradināt pie tā, ka: divu riteņu transporta līdzeklis tas ir, bet ar motora spēku, pār kuru ir jāvalda prātīgai galvai,” stāsta CSDD pārstāve Valda Kjaspere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāds konkurss notiek jau otro gadu desmitu, un tam ir trīs kārtas. Pirmā kārta – teorijas pārbaude internetā (jāreģistrē sava komanda), otrā kārta ir reģionālās atlases sacensības un tad lielais fināls visas republikas mērogā.

Kā apliecina CSDD pārstāve, konkurss ir ļoti populārs, jo kopš starta 12. oktobrī tam pieteikušās jau 400 komandas. Šāda masveidība ļauj cerēt, ka jau pēc dažiem gadiem uz ceļiem pievienosies tūkstošiem zinošu satiksmes dalībnieku. Konkursā ir iespējams piedalīties šeit.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl