“Grābeklis” satiksmes drošībā – “Zebra” vērtē pārbūvēto krustojumu uz Liepājas šosejas pie Saldus

Uz Liepājas šosejas pie Saldus un pagrieziena uz Vāni nesen atklāts pārbūvēts krustojums. Kopš atklāšanas šajā vietā jau notikušas pāris nopietnas avārijas, un krustojums izraisījis neapmierinātību autovadītājos. Kur bija problēma, un kāpēc krustojums vispār tika pārbūvēts?

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • skatītājs

  skatītājs

  Ko var nemties!!! Normāls krustojums!! Nevajag pašiem braukt kā ézeliem!!
 • Raimis

  Raimis

  Timrots jau n tos gadus stāsta par visādām nepinibam, bet vai ir kas mainījies, kuri ir tie kas parakstīja, pasūtīja, pieņēma galu, gala, kuri ir tie uzvārdi, lūdzu, tā būtu īsta žurnalistika!!
  Timrots tāds pats diletants, biju timrotam rakstījis par piemēriem Zviedrijā, vnk kopējam satiksmes plānošanu, ne atbildes nekā!!
  Šim krustojumam vnk klasiskais aplis, nekas labāks nav izdomāts!! Un visas problēmas atrisinātas, nav jau nekāda ātrgaitas šoseja!!
  • Rallists

   Rallists

   Tieši tā nav nekāda ātrgaitas šoseja un satiksmes intensitāte ne tik nav ļoti liela, lai vēl bāztu tur apli.
 • mjaaa

  mjaaa

  Vajadzēja aizbraukt apskatītiess arī uz otru galu - tur, kur nogriežamies uz Saldu no Liepājas. Krustojums padomju laikā bija uzbūvēts perfekti - ērti, pārskatāmi, neviens nevienam netraucēja. Tagad? Tagad ir ceļu projektēšanas analfabētisma paraugs!!! Vai atkal taupības nolūkos sačakarēja labu krustojumu? Akmeņi, ko pieminēja Timrots, jau tagad mētājas uz brauktuves, bedres jau ir! Var tikai apbrīnot satiksmes autobusu šoferu meistarību, kuri ir spiesti pa to "šedevru" ik dienas nogriezties uz Saldu! Fūres ar piekabēm vispār neapskaužu! Un kas būs ziemā, kad apledos?
  Vispār jau katram projektam ir arī pasūtītājs... Kas pieņem un paraksta šitos diletantu brāķus? Tādi paši diletanti vai vienaldzīgie?
 • Māris K

  Māris K

  Vakardien kārtējo reizi noskatījos raidījumu... jāatzīst ļoti labi, ka tiek izgaismotas satiksmes problēmas Latvijā, taču, problēma ir tā, ka vietējie autovadītāji ikdienā sastopas ar šīm satiksmes organizācijas nepilnībām, uzskatu, ka raidījumam pievienotā vērtība būtu un tas tikai būtu godīgi tad ja tiktu atspoguļots arī Latvijas valsts ceļu atbildīgo amatpersonu viedoklis, jo īpaši, kā vakardienas sižetos par Saldus krustojumu un Lilasti, būtu ļoti interesanti dzirdēt, kā tika projektēti šādi ceļi, būvēti un pieņemti lietošanā .... jo noskatoties šādu raidījumu paliek tā teikt stāsta nepabeigtības sajūta........?!?
 • sups

  sups

  izskatas briesmigi, jo, ja divi pretimbraucosie vienlaikus grib nogriezties pa kreisi, tad ir gandriz neiespejami redzet vai otram no muguras strauja tempa netuvojas kads taisni-braucejs. visticamak, sis viss beigsies ar atruma ierobezojumu 50kmh no abam pusem.
 • Guntis Liepa

  Guntis Liepa

  Pat bīstamāks paliek tas krustojums. Jēga nekāda nav tā krustojuma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!