Komentāri

Saausās visi 6. līdz 8. klašu skolēni un viņu vecāki! Ir iespēja aizbraukt ceļojumā – tikai jāzina satiksmes noteikumi. Jau otro gadu desmitu notiek konkurss “Gribi būt mobils”, kurā jaunieši var mēroties zināšanās un prasmēs par ceļu satiksmi.

Konkursa “Gribu būt mobils” pamatideja ir, lai jaunieši varētu veiksmīgi pāriet no velosipēdistu saimes pie motorizētajiem transportlīdzekļiem. Konkurss notiek jau otro gadu desmitu. Sākumā notiek komandu teorijas zināšanu pārbaude internetā, otrajā kārtā – reģionālās atlases sacensības, un tad jau – lielais republikas konkurss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban 400 komandas jau ir pieteikušās. “Pasākums jauniešu vidū ir ārkārtīgi populārs, un par to varam būt priecīgi, jo tas nozīmē – pēc pāris gadiem šoferu pulkam nāks klāt tūkstošiem zinošu šoferīšu,” secina “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl