Komentāri

Saausās visi 6. līdz 8. klašu skolēni un viņu vecāki! Ir iespēja aizbraukt ceļojumā – tikai jāzina satiksmes noteikumi. Jau otro gadu desmitu notiek konkurss “Gribi būt mobils”, kurā jaunieši var mēroties zināšanās un prasmēs par ceļu satiksmi.

Konkursa “Gribu būt mobils” pamatideja ir, lai jaunieši varētu veiksmīgi pāriet no velosipēdistu saimes pie motorizētajiem transportlīdzekļiem. Konkurss notiek jau otro gadu desmitu. Sākumā notiek komandu teorijas zināšanu pārbaude internetā, otrajā kārtā – reģionālās atlases sacensības, un tad jau – lielais republikas konkurss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban 400 komandas jau ir pieteikušās. “Pasākums jauniešu vidū ir ārkārtīgi populārs, un par to varam būt priecīgi, jo tas nozīmē – pēc pāris gadiem šoferu pulkam nāks klāt tūkstošiem zinošu šoferīšu,” secina “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl