Komentāri

Par driftu dzirdējuši ir daudzi, tomēr tikai retajam ir izdevies izmēģināt, kā tas ir – izbraukt ar īstu šai nodarbei piemērotu sacīkšu auto. “Zebras” vadītājs Pauls Timrots pirmo reizi sēdās pie stūres šādam spēkratam.

Kā stāsta drifta braucējs Kristians Burkovs, lai to darītu, trasē vienkārši jābrauc uz ātrumu un kādā brīdī auto pats sāks slīdēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lai arī kā mēs būtu dzīvē aicināti pirkt 10. “iPhone”, pārvietoties ar velosipēdu un braukt ar elektromobili pa autobusa joslu, es nevaru iedomāties, kā šie procesi varētu aizstāt to prieku, kas rodas no pilnos apgriezienos rēcoša motora un spolējošiem riteņiem,” pēc spēkrata izmēģināšanas saka Timrots.

Tiem, kuri vēl tikai vēlas braukt driftā, jārēķinās ar to, ka ir daudz jātrenējas. Šis sporta veids ir arī visai dārgs, jo pa sezonu tiek nolietotas aptuveni 50-100 riepas. “Es šo stāstu varētu pabeigt ar [driftera] Jāņa Eglītes tēzi: ja kāds domā, ka tas nav sports, es iedošu ar savu mašīnu pamēģināt izbraukt,” saka “Zebras” vadītājs.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl