“Ēd” mazāk un ir lētāka – “Zebra” uzskaita ieguvumus, darbinot auto ar dabasgāzi

Izdzirdot vārdu salikumu “alternatīvā degviela”, uzreiz nāk prātā elektrība, ko izmanto elektroautomobiļu darbināšanā. Bet ir arī citi degvielas veidi, ar kuriem var braukt diezgan zaļi un lēti, piemēram, dabasgāze. Lietuvieši un igauņi atkal te mums ir soli priekšā, jo Latvijā šis resurss tikpat kā netiek izmantots.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Jukums

  Jukums

  Tik neaizmirstat, ka to ko ietaupīsiet uz degvielu, iztērēsiet pārbūvē un sekojošos remontos. Jo gāze pamatīgi iedragā dzinēja resursu. Un tikai tāpēc, ka auto dzinēji nav ražoti lai to darbinātu ar gāzi. Ja grib labu ekanomisku gāzes dzinēju, tad jāpērk tādu, kas ir tam arī ražots.
 • Ivo LIPSKERMAN *
 • Ivo LIPSKERMAN *

  Ivo LIPSKERMAN *

  Zebra,kã ielene. Kas piesola naudiņu,tur jau klãt. Nu tãds reklãmas raidijums.
 • Tirsēji

  Tirsēji

  LPG - arī ir lētāk, kā ar bendžu/dirseli un drošāk kā ar dabasgāzi. Kaimiņiem Leišiem gandrīz 80% privāto bendzīnnieku ir uz LPG (propāna gāze). LPG sistēmai izplūdes ir tikai nedaudz lielākas par dabasgāzi, bet nesalīdzināmi mazākas kā bendzīnam...
  Tikai zaļie, maitas grobanie, klusē! Atlaides nedod!
  CSDD shēmotāji pie TA ņem vērā tikai bendzīna co nevis vairāk kā 10* mazāko LPG, jo tā ir izdevīgāk!
  Pāris gadus atpakaļ svinīgi nolikvidēja pēdējās 2 dabasgāzes stacijas, lai tagad ar Pompu paziņotu, kā tas tagad kāds super ekošmeko modernais nākotnes jaunums! 😁😁😁
 • Jojo

  Jojo

  Drīkst jautāt no kā tā dabasgåze rodas un kā notiek tās loğistika, un kā tā var sanākt ekonomiskāka par LPG, kura ir naftas pārstrādes blakus produkts. Mārketinga triks, kurš nestrādā.
 • Aurum

  Aurum

  Virši A - malači, konkurē ārā lielos tīklus, tā tik turpināt turēt buru!
 • Es

  Es

  Arī Latvijas Finieris jau sen izmanto šo alternatīvo degvielu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!