“Domāts, lai iebrauktu, apgrieztos un aizbrauktu”; “Zebra” izpēta ceļu uz nekurieni Saulkrastos

Pie raidījuma “Zebra” nonācis kāda skatītāju jautājums. Viņš iesūtījis video ar kādu parka celiņu Saulkrastos. Tur it kā varot iebraukt, it kā nevarot izbraukt, beigu beigās, vadītāji iesprūst nekurienē. “Zebra” devās ceļu aplūkot.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Sashutis

  Sashutis

  Nu re tualešu bizness iet no Rokas nauda skrien makā un tolčoks tīrs. Zin tikai vietējais, Bet tagad gan visi zina kur tās atrodas. A vispār tualetes papīrs tajās bija?
 • Duršlaks

  Duršlaks

  Varai pietuvinātie zemes īpašnieki izmuhļījuši atļauju meža transformācijai par apbūves gabaliem. Draudzīgā vietvara viņiem dāvina piebraucamos ceļus jaunbūvēm.
 • Harijs

  Harijs

  Timrot, ja Jūs esat žurnālists, tad izpētiet šo situāciju līdz galam, nevis vienkārši nofiksējiet situāciju, ko jau tāpat katrs redz. Dodieties uz pašvaldību un dabūjiet skaidru(!) atbildi, kas tas viss par miču-maču tur ir, ne normāli izbraukt, kas tās par tizlām tualetēm utt. Visdrīzāk izskatās, ka attiecīgie zemes īpašnieki dabūjuši gatavu šo projektu, lai paaugstinātu savu zemes gabalu vērtību. Rociet, rociet, nevis vienkārši pabraukājiet!
  • Sahutis

   Sahutis

   Tas nav vinja darbs viņš tur par tēmu nevis kam pieder zeme.
 • bauris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!