Cik ātri patiesībā krītas promiles? “Zebra” salīdzina kalkulatora prognozes ar alkometra mērījumiem

Tuvojas Līgosvētki, kuros daudzi lieto alu un citus grādīgos dzērienus. “Zebra” nolēma veikt testu, lai noskaidrotu, cik ilgi pēc alkohola lietošanas drīkstētu sēsties pie stūres un cik ilgā laikā krītas promiles.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Ivy Jarik'sMom

  Ivy Jarik'sMom

  Aicinu pievienoties FB grupai - Наконец-то United Latvija. Ļoti gaidām Ingūnu Sudrabu šajā grupā lai uzdot dažus jautājumus. Grupa domāta cilvēkiem, kuri vēlas draudzīgu Latviju! Noteikti tiem latviešiem, kuri apzinās, ka Latvju zemē dzīvo arī cilvēki ar citu dzimto valodu. Un šie līdzpilsoņi Latvijas labā strādā, sporto, mīl, dzemdē bērnus un Latvija ir arī viņu DZIMTENE. Un citas dzimtenes šiem cilvēkiem nav un nebūs. This group is for Latvians and ex-Latvia residents, who still care about 🇱🇻 from afar. Your help and inviting other Latvians will be appreciated. Эта группа также и для русских, которые готовы вежливо и терпеливо общаться с соседями по стране, в том числе и на гос.языке. Aicinām visus draugus un draugu draugus, kuri vēlas likt beigas segregācijai Latvijas iedzīvotāju vidū. Par kopīgu , draudzīgu Latviju, kurai ir nākotne! Прошу приглашать всех друзей и знакомых, которые готовы к диалогу и дружбе!
  • Renārs Dzenis

   Renārs Dzenis

   Jā, bet tikai tādēļ, ka dzimtene jāpacieš, ka mēgina tēvijas valdou uzspiest? Tie cilvēki, kas rēķinās ar citiem cilvēkiem, iemācījušies latviski, jo krievu valoda skolās nav obligāta, tātad savu krievu valodu līdztautiešiem neuzspiestu. Tā, ka pārstāj te savu propogandu bērt, nelojālais kretīns!
   Ja Latvijas krievi savu tēviju grib ienest savā dzimetē, tad lai iedzer indi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!