3 komentāri

Čiekurkalnā 4. šķērslīnijas krustojumā ar Gaujas ielu un Rusova ielu, kā arī nesen izveidoto Ungura ielu, kas ved uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ēku, tagad ir izveidojies liels, sarežģīts un nekādi neregulēts krustojums bez apzīmējumiem. Vietējie saka, – katrs trešais, ceturtais šoferis nemaz neprot izbraukt krustojumu atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Ievērojot satiksmes noteikumus, šo krustojumu tā īsti nemaz nevar izbraukt, secina vietējie. Viņi uzskata, ka te, līdzīgi kā Klusajā centrā, vietā, kur satiekas Dzirnavu, Strēlnieku un Mednieku iela, “prasītos” apļveida krustojums. Tomēr šāda krustojuma kā nav, tā nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2014. gadā iedzīvotāji vērsās Rīgas domes Satiksmes departamentā un lūdza atrisināt satiksmes organizāciju šajā krustojumā, padarot to drošāku. Diemžēl no tā brīža nekas nav mainījies.

Atbilde esot bijusi – krustojums nav bīstams, jo te nav noticis gana daudz ceļu satiksmes negadījumu. Iedzīvotāji uzskata, ka šī atbilde ir ļoti ciniska, sak, esot jāgaida līķi, lai situāciju uzlabotu.

Vietējie pat paši ķērušies vērsim pie ragiem un izveidojuši paši apļveida krustojumu, lai parādītu – tāda satiksmes organizēšana šajā krustojumā ir iespējama, turklāt neprasa pārāk lielus līdzekļus.

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

 • Juris
  +2 +2 0

  Juris

  Sāk palikt kauns ,par to kas te Latvijā notiek,valda pilnīgs analfabētisms šajos jautājumos vai arī nekaunība un nekompetence.Šis tiešām šoferīšiem ir doezgan divdomīgs krustojums,ja brauc pēc noteikumiem tad viss ok,bet kā tu zini ka tavs konkurents šoferītis rīkosies un tad jau ir par vēlu.Ādažos ir nosēts ar šiem apļiem burtiski kur būtībā ir elementāri krustojumi.Pie tam šeit tiek attīstīta infostruktūra strauji celtas dzīvojamās platības.Skumji ir tas,ka mūsu valstī izzūd loģiski domājošu cilvēku kas lemj šos jautājumus.
 • Elvis
  0 0 0

  Elvis

  Nu redz, ar to neviens nenopelnīs, labāk uzlikt kādu foto radaru pilnīgi pārredzamā iela, kur nav tuvumā skolu, vai aizlāpam bedres ar pamatīgiem uzkalniņiem, lai tak autoservisiem arī tiek.
  Bet pats galvenais rūpējamies par cilvēkiem un paceļam ceļa nodokli!
 • Sigita
  0 0 0

  Sigita

  Tikai Latviešiem vēl jāmācās izbraukt tos apļus, tur tāds bardaks ka mati ceļas stāvus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl