Komentāri

Katru rudeni jāliek ziemas riepas, bet katru rudeni – daudzi to izdara par vēlu. Vai tur kaut ko var līdzēt? Skaidroja raidījums “Zebra”.

Raidījums “Zebra” klātienē vērtēja jaunu – inteliģento – riepu balansēšanas iekārtu, kas ņem vērā daudzus jo daudzus faktorus, lai automašīna brauktu taisni un to “nemētātu” pa malām. Tāpat “Zebra” skaidro, kas jauns ir “riepu modē” – ja nu riepas ir nodilušas un jāpērk jaunas, ko tagad piedāvā tirgus? Izrādās, ka arī riepu modē ir jaunas tendences!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties VIDEO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl