Autovadīšana un brilles – “Zebra” izzina risinājumus, kas atvieglos ikdienu šoferīšiem

0 Komentāru
Autovadīšana un brilles – “Zebra” izzina risinājumus, kas atvieglos ikdienu šoferīšiem
EKRĀNUZŅĒMUMS

Klāt pavasaris – laiks, kad saule spīd aizvien biežāk un visās malās ir putekļi. Autobraucējiem saule diezgan mēdz traucēt, tādēļ raidījums “Zebra” devās skaidrot, kā varētu palīdzēt brilles.

Kā stāsta “Vison Express” galvenā optometriste Jeļena Stūriška, autovadītājiem jāpielāgojas apkārtējiem apstākļiem, tādēļ gadījumā, ja traucē saule, vajadzētu padomāt par acu aizsardzību. Taču, ko darīt tiem autovadītājiem, kuri nēsā optiskās brilles? Optometriste norāda, ka ir vairāki varianti.

“Viens variants ir optiskās saulesbrilles, kas visu laiku ir tumšas – vienā un tajā pašā tonī un intensitātē. Otrs variants ir mainīgās brilles,” stāsta Stūriška. Viņa gan piebilst, ka autovadītājiem ieteicams izvēlēties brilles, kas pasargā ne tikai no ultravioletās gaismas, bet arī no spilgtas gaismas.

Taču ir iespējams izvēlēties arī ekonomiskāku variantu un iegādāties tā saucamos “klikus” jeb tonētus filtrus, kurus var uzlikt un noņemt parastajām brillēm jebkurā laikā. Optometriste gan piebilst, ka šis nav labākais variants, jo tā var saskrāpēt briļļu stiklus.

Video: Uzzini, kādas brilles iespējams izvēlēties!

0 Komentāru