Komentāri

Automašīnas, kas brauc pašas, vairs nav nekas neiedomājams, par to pārliecināts raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Jau tagad autosalonos ir nopērkamas automašīnas, kas aprīkotas ar dažādiem automātiskās braukšanas elementiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pauls Timrots

Pauls Timrots
raidījuma “Zebra” vadītājs

Tagad katrs padomājiet, kādas ierīces atvieglo braukšanu jūsu automašīnā. To ierīču ir sasodīti daudz – vai ne? Mēs esam arī dzirdējuši bažas automātiskās braukšanas sakarā. Daži domā, ka hakeri varēs kontrolēt visas mūsu mašīnas. Daži nesaprot, kuram būs jāatbild, ja mašīna pati izraisīs avāriju. Bet es domāju, ka autonomā braukšana ieviesīsies pa kluso, bez nekādiem likumiem. Parasts automobilis, ko šodien var nopirkt veikalā, var jau braukt pats – atliek vēl pāris podziņas un radari, un mēs jau varam automātiski braukt. Man šķiet, ka nākotne ienāk pa kluso. Mēs jau padsmit gadus zinām mašīnas, ka var pašas “noparkoties”, mēs zinām mašīnas, kurām ir kruīza kontrole…, kas tur vairs paliek? Mašīnas jau tagad pašas stūrē.

Video!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 45

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl