“Agresīva braukšana un seši soda punkti!” Satiksmes rēbuss Brīvības ielā; “Zebra” rod risinājumus

“Apzinājos, ka pārkāpšu, un pa kreiso joslu nogriezu pa labi,” nokļūšanu policijas nagos atklāj autovadītāja Kristīne. Pēc saņemtā protokola satiksmes dalībniece norāda uz Brīvības ielas posmā izveidojušos absurdo situāciju.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Pēters

  Pēters

  Pauls atkal nes sviestu, vai nu pilnīgs āzis vai izliekas par muļķi?
  Cik stulbam jābūt lai neredzētu ka griežot pa labi divās joslās no Sporta akad.treniņa pāri ejošu bērnu kreisais ieraudzīs par vēlu?
  Cik aklam jābūt lai neredzētu ka buss griežot to S burtu aizņem abas joslas uz Brīv.gatves ?
  Pauliņam tās tiesības tiešām nopirktas.
 • Juris

  Juris

  ...tas vien jau, ka „apzinājos, ka pārkāpju...” ir sodāms pasākums, un vēl- šajā situācijā, tie, kas griežās no pareizās joslas pa labi, drīkst uz Brīvības ielas iegriezties arī tās otrajā joslā, sekojoši ar šiem pārkāpējiem veidojās konflikta situācija, tā ka viss tur pareizi vien „sazīmēts”...!
 • Mateo

  Mateo

  Ir skaidrs kamdēļ to šobrīd nevar. Kad brauc no šīs paralēlās ielas ārā, arī gājējiem ir zaļais, ja brauks divās joslās: 1) no kreisās joslas var neredzēt gājēju, kas iet aiz labās joslas mašīnām, 2) gadījumā, ja pamani gājēju un un kamēr palaid, nobloķē satiksmi pa kreisi (uz Brīvības ielu atpakaļ) un taisni (uz Šmerli).
  Lai palaistu abas joslas vienlaicīgi uz centru, tad gājējiem šajā brīdī jāaizliedz šķērsot un jātaisa pilnīgi atsevišķs zaļās gaismas cikls, diez vai autovadītāji gribēs to, ka visas mašīnas stāv un gaida uz gājējiem un nekustas neviens.
 • Mārtiņš Ločmelis
 • Edgars Kreics

  Edgars Kreics

  Uzskatu , tad jau smagāks pārkāpums, ka pa šoseju nēsās uz 70-80km/h.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!