“Agresīva braukšana un seši soda punkti!” Satiksmes rēbuss Brīvības ielā; “Zebra” rod risinājumus

6 komentāri

“Apzinājos, ka pārkāpšu, un pa kreiso joslu nogriezu pa labi,” nokļūšanu policijas nagos atklāj autovadītāja Kristīne. Pēc saņemtā protokola satiksmes dalībniece norāda uz Brīvības ielas posmā izveidojušos absurdo situāciju.

No Brīvības ielai paralēlā ceļa ar divām joslām ir iespējams nogriezties pa labi uz Rīgas centra virzienu, bet no kreisās – taisni pa Šmerļa ielu vai pagriezties pa kreisi Juglas virzienā.

Kristīne cer, ka Rīgas domes Satiksmes departaments tomēr radīs iespēju pārskatīt izvietotās ceļazīmes un atļautos manevrus, lai tomēr ļautu nogriezties pa labi galvaspilsētas centra virzienā arī no kreisās joslas.

TOP komentāri

 • Edgars Kreics
  +5 +4 -1

  Edgars Kreics

  Uzskatu , tad jau smagāks pārkāpums, ka pa šoseju nēsās uz 70-80km/h.
 • Juris
  +2 +2 0

  Juris

  ...tas vien jau, ka „apzinājos, ka pārkāpju...” ir sodāms pasākums, un vēl- šajā situācijā, tie, kas griežās no pareizās joslas pa labi, drīkst uz Brīvības ielas iegriezties arī tās otrajā joslā, sekojoši ar šiem pārkāpējiem veidojās konflikta situācija, tā ka viss tur pareizi vien „sazīmēts”...!
 • Mateo
  +2 +2 0

  Mateo

  Ir skaidrs kamdēļ to šobrīd nevar. Kad brauc no šīs paralēlās ielas ārā, arī gājējiem ir zaļais, ja brauks divās joslās: 1) no kreisās joslas var neredzēt gājēju, kas iet aiz labās joslas mašīnām, 2) gadījumā, ja pamani gājēju un un kamēr palaid, nobloķē satiksmi pa kreisi (uz Brīvības ielu atpakaļ) un taisni (uz Šmerli).
  Lai palaistu abas joslas vienlaicīgi uz centru, tad gājējiem šajā brīdī jāaizliedz šķērsot un jātaisa pilnīgi atsevišķs zaļās gaismas cikls, diez vai autovadītāji gribēs to, ka visas mašīnas stāv un gaida uz gājējiem un nekustas neviens.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl