Rada ar 3D printeri izdrukātu auto

Komentāri

Automobilis ar nosaukumu Strati nav izskatīgākais un ātrākais no  Ziemeļamerikas Starptautiskā auto šova spēkratiem, tomēr tas piesaista uzmanību. Kāpēc? Tāpēc, ka tā rāmis un paneļi ir izdrukāti ar trīs dimensiju jeb 3D printera.

”Kurš gan pirms pieciem gadiem varēja iedomāties, ka automobili varēs izdrukāt, un pēc tam to izveidot tā, lai ar to varētu braukt. Tas ir ievērības cienīgs notikums,” Strati ”nākšanu pasaulē” komentē 3D automobiļa izstrādātāju kompānijas pārstāvis Skots Felons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis auto ir pirmais no trim plānotajiem izdrukātajiem auto, ko kompānija Local Motors grasās pārdot. Tomēr cena par auto, kas spēj attīstīt 40 km/h lielu ātrumu, ir jāizvērtē. Strati modelis būs pieejams sākot no 18 – 30 tūkstošiem ASV dolāru. Visticamāk, paies vēl laiks, kamēr ieraudzīsim masveidā izdrukātus auto, tomēr Strati autori cer radīt auto, kas varēs būs pilntiesīgi satiksmes līdzekļi. Pagaidām tas noder kā pārvietošanās līdzeklis pilsētā, sver 816 kilogramus, un, kā vēsta ražotājs, tas kalpos 10 gadus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl