Komentāri

Ekskluzīvās automašīnas Spyker vadītājiem būtu vispirms jāizmēģina savi spēki kādā no Latvijas sporta trasēm, jāapgūst šīs automašīnas vadāmība, un tikai pēc tam – jāmēģina braukt pilsētas ielās, norāda Valsts policijas pārstāvis Ansis Pumpurs.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka zīmola Spyker automašīnas vadītājs iekūlies nepatikšanās, ar auto ietriecoties apgaismes stabā Ulbrokas ielā. Vēl pirms tam kāda Krievijā reģistrēta Spyker automašīna notrieca kādu Rīgas pašvaldības policistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VP RRP kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs:

Autovadītājs arī skaidroja, ka tā ir sporta mašīna un ka to nav tik viegli vadīt. Viņš visu ļoti labi apzinās un to arī paskaidrojumā policijai uzrakstīja. Taču kādēļ, apzinoties šos riskus, Spyker autovadītājs tomēr izmēģina, ko auto spēj uz ielas? Latvijā ir dažas labas trases, kur var arī ar šādu sporta auto pabraukt. Izmēģini, cik no tās automašīnas vari ”izspiest”, kas tur sanāks, un tad tikai piedalies ceļu satiksmē.

Spyker automašīnu var atļauties tikai tie, kas naudu neskaita. Atkarībā no specifikācijas tās cena var svārstīties no 120 tūkstošiem līdz 400 tūkstošiem eiro. Savukārt spēkrata jauda: 400–500 zirgspēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl