Spyker vadītājiem vispirms sevi jāpierāda auto trasē, uzskata policija

0 Komentāru
Spyker vadītājiem vispirms sevi jāpierāda auto trasē, uzskata policija
Foto: LETA

Ekskluzīvās automašīnas Spyker vadītājiem būtu vispirms jāizmēģina savi spēki kādā no Latvijas sporta trasēm, jāapgūst šīs automašīnas vadāmība, un tikai pēc tam – jāmēģina braukt pilsētas ielās, norāda Valsts policijas pārstāvis Ansis Pumpurs.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka zīmola Spyker automašīnas vadītājs iekūlies nepatikšanās, ar auto ietriecoties apgaismes stabā Ulbrokas ielā. Vēl pirms tam kāda Krievijā reģistrēta Spyker automašīna notrieca kādu Rīgas pašvaldības policistu.

VP RRP kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs:

Autovadītājs arī skaidroja, ka tā ir sporta mašīna un ka to nav tik viegli vadīt. Viņš visu ļoti labi apzinās un to arī paskaidrojumā policijai uzrakstīja. Taču kādēļ, apzinoties šos riskus, Spyker autovadītājs tomēr izmēģina, ko auto spēj uz ielas? Latvijā ir dažas labas trases, kur var arī ar šādu sporta auto pabraukt. Izmēģini, cik no tās automašīnas vari ”izspiest”, kas tur sanāks, un tad tikai piedalies ceļu satiksmē.

Spyker automašīnu var atļauties tikai tie, kas naudu neskaita. Atkarībā no specifikācijas tās cena var svārstīties no 120 tūkstošiem līdz 400 tūkstošiem eiro. Savukārt spēkrata jauda: 400–500 zirgspēku.

0 Komentāru