Policisti mēra riepu protektorus; izrādās, ka visnodilušākās riepas ir ”takšiem”

2 komentāri

Tāds vienkāršs jautājums – kādus apavus, ar kādu zoli, jūs izvēlētos, ja jādodas laukā bet ielas, iespējams, ir slidenas? Ar normālu, rievotu jeb pilnīgi gludu? Pieļaujam, ka lielākā daļa teiks, ka ar kārtīgu protektoru, lai saķere ir laba un nenoliekaties garšļaukus. Tieši tādam pat domu gājienam vajadzētu būt arī autovadītājiem, ja runa ir par riepām.

Vai ievērojam to, kas noteikt likumā un kādi pakavi tad ir mehāniskajiem bērīšiem? To devās skaidrot Bez Tabu un ceļu policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo piecu, policijas apstādināto automašīnu riepu stāvoklis ir teicams, bet tad par pārsteigumu atļauto četru milimetru vietā, taksometrs ziemas laikā pārvietojas vien ar 2,64 milimetru riepu protektoru.

Sods par braukšanu ar sliktas kvalitātes riepām ir brīdinājums, vai naudas sods no 15-55 eiro.

Šoferiem jārēķinās, ka tagad policisti ik pa laikam veiks šāda veida reidus.

Sižetā redzamās taksometru kompānijas pārstāvji norāda, ka šie auto nepieder takšu firmai. To īpašnieki ir citas juridiskas personas, kurām tiek paziņoti klienti un ar kurām noslēgts sadarbības līgums. Abi konkrētie auto jau ”noņemti no trases” un izsaukti uz pārbaudēm. Kā arī, ka ņemsies pēc iespējas ātrāk izvētīt pārējos auto.

TOP komentāri

  • zb
  • Marko
    0 0 0

    Marko

    Būtu jauki ja ceļu policija pārbaudītu arī mūsu ātrās palīdzības riepu protektoru tad nevarētu teikt ka tikai takšiem ir viss nodilušākās riepas..
    Pat dažkārt ar mašīnām kurām mēs tiekam transportēti uz slimnīcām ir jādomā vai tiksim līdz gala mērķim vai nē.Esmu pat pamanījis ka daudzām ātrās palīdzības mašīnām protektora atlikums līdzinās nullei.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl