Komentāri
Policijas reids uz bēdīgi slavenās Kokneses–Tīnužu šosejas līdz šim aizvadīts mierīgi
FOTO: LETA

Portāls Skaties.lv ceturtdien, 16. aprīlī, pievienojies vienai no ceļu policijas neatreferētajām ekipāžām, kas pārbauda ātrumu automašīnām uz Kokneses–Tīnūžu šosejas. Trīs stundu laikā bijām liecinieki, kā policijai izdevās aizturēt četrus ātruma pārkāpējus.

Audi Q7 markas automašīna atļauto 90 km/h vietā brauca ar ātrumu 117 km/h, savukārt VW Passat vadītājs steidzās ar ātrumu 133 km/h. BMW X5 automašīnas vadītājs aizturēts ar 118 km/h, bet rekordists šajā laika posmā bija kāds 75 gadus vecs kungs, kurš brauca ar 135 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

BMW X5 autovadītājam nebija derīga arī medicīniskā izziņa, tāpēc autovadītājam tika piemērots 40 eiro sods un aizturēta vadītāja apliecība, uz laiku, kamēr tiks atjaunota medicīniskā izziņa.

Gandrīz visi iepriekš minētie autovadītāji bija informēti par pastiprinātu ātruma kontroli, taču aizbildinājās ar pārlieku lielu steigšanos.

Ceļu policijas inspektori portālam Skaties.lv norādīja, ka parasti ātrumpārkāpēju uz Kokneses–Tīnūžu šosejas ir vairāk, visticamāk, autovadītāji ir labi informēti par reidu, tādēļ brauc uzmanīgāk.

Uz jautājumu, kura dzimuma pārstāvji ceļu satiksmes noteikumus pārkāpj biežāk, policijas inspektori norādīja, ka vīrieši, sievietes biežāk atļaujas pie automašīnas stūres lietot mobilo telefonu.

Tas, ka ar ātrumu lielākās problēmas ir tieši BMW zīmola automašīnu vadītājiem, esot mīts, apgalvo policisti.

Pēdējā laikā mazinājies arī dzērājšoferu skaits, policisti atzīmē, ka pozitīvi ir tas, ka iedzīvotāji ir palikuši aktīvāki un ziņo par autovadītājiem, kuri, iespējams, pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Tāpat iedzīvotāji ziņo par gadījumiem, kad kļuvuši par aculieciniekiem satiksmes negadījumiem, kuru izraisītāji atstājuši notikuma vietu.

Visas dienas garumā pirmo reizi Latvijā notiek ātruma kontroles maratons, kad 24 stundas, proti, no šodienas plkst. 6.00 Valsts policija intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu!

 
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl