Komentāri
Policija šoferīšiem atgādina, ka šādos laikapstākļos iespējama akvaplanēšana!
Foto: Jānis Eglītis

Jaunā darba nedēļa atnesusi lielu nokrišņu daudzumu – uz ceļiem veidojas peļķes un rises piepildās ar ūdeni. Šādos laikapstākļos šoferiem ir ne tikai apgrūtināta braukšana, bet arī var nākties izjust draudus, ko rada zaudēta riepas saķere ar ceļa segumu jeb tā dēvētā akvaplanēšana, atgādina Valsts policija.

Akvaplanēšanas risks palielinās brīdī, kad transportlīdzekļa vadītājs veic straujus manevrus, tādēļ aicinām šoferus izvēlēties atbilstoši laikapstākļiem piemērotu braukšanas manieri, mēģinot izvairīties no pēkšņiem manevriem – straujas bremzēšanas vai ātruma uzņemšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka šādos laikapstākļos autovadītājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, lai nezaudētu kontroli pār transportlīdzekli. Būtiski, lai autovadītāji parūpētos par sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, īpaši riepu kvalitāti.

Kā informē LVĢMC, dienā daudzviet Latvijā gaidāms stiprs lietus ar nokrišņu daudzumu no 15-40 mm. Vietām Latvijā, galvenokārt centrālajos rajonos, gaidāms pat ļoti stiprs lietus ar nokrišņu daudzumu 50 mm.


Jau vēstīts, ka pirmdien, 18. septembrī, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izplatījis ”oranžo brīdinājumu” par daudzviet Latvijā gaidāmajām lietavām.

Tāpat jau vēstīts, ka atbilstoši meteorologu prognozēm pirmdien, 18. septembrī, Latviju šķērsos dienvidu ciklons ”Tomass”. Tas atnesīs brāzmainu vēju un var radīt jaunus plūdu draudus.

Laika ziņas

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl