Policija rīkos īpašu ātruma kontroles maratonu

Komentāri
Policija rīkos īpašu ātruma kontroles maratonu
FOTO: LETA

Valsts policija aicina būt sociāli aktīviem un sniegt palīdzību sabiedrības informēšanā par nepieciešamību ievērot atļauto braukšanas ātrumu. Šogad pirmo reizi Latvijā norisināsies ātruma kontroles maratons, kura laikā 24 stundas no 16. aprīļa 6.00 Valsts policijas darbinieki īpaši intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

Šis maratons pirmo reizi vienlaikus notiks visā Eiropā, sadarbojoties visām ar ceļa satiksmes drošību saistītajām institūcijām. Jāpiebilst, ka tieši apzināta braukšanas ātruma pārsniegšana un neatbilstoši laika apstākļiem izvēlēts braukšanas ātrums aptuveni 40% gadījumu izvēršas ceļu satiksmes negadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija aicina iesaistīties, lai ziņa par nepieciešamību pārvietoties drošā braukšanas ātrumā sasniegtu pēc iespējas lielāku sabiedrības daļu. Tādējādi kopīgiem spēkiem potenciāli novēršot vēl kādu ceļu satiksmes negadījumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl