Komentāri

Pašvaldības policija, konstatējot, ka automašīnai trūkst numurzīmju, nevis devusies meklēt garnadžus, bet izrakstījusi soda kvīti par neatļautā vietā novietotu automašīnu.

Vairāk uzziniet “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja automašīnai tiek nozagtas abas valsts numurzīmes, tad tiek ierosināts kriminālprocess par smagu noziegumu. Pārsvarā numurzīmes automašīnām tiek zagtas, lai tās varētu izmantot, piemēram, zogot degvielu,” skaidro Agris Čakārnis, Valsts Policijas Ziemeļu rajona kriminālpolicijas priekšnieks.

Raidījuma ”Bez Tabu” eksperimentā noskaidrojās, ka cilvēki Rīgas ielās nepievērš uzmanību situācijām, kad kāds mēģina automašīnai noņemt numurzīmes. Pat tad, kad žurnālists, kurš iejuties garnadža tēlā, skaidro, ka vēlas noņemt numuru, kamēr vēl nav ieradies saimnieks, garāmgājēju un garāmbraucēju attieksme ir vienaldzīga, bet dažs labs sniedz padomu, kā numurzīmi var vieglāk noņemt.

Auto nozares eksperts stāsta, ka autovadītāji sevi var pasargāt, numurzīmes automašīnām ir papildus jānostiprina.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl