1 komentārs

Internetā nopludināti video ar jauniem, netrafarētiem policijas džipiem – jaudīgiem auto, kas īpaši labi bezceļa apstākļos. Cilvēku reakcija nav viennozīmīga – daudzi pauž bažas par šo auto reālo lietderību.

Jaunie policijas auto nebūs trafarēti un tiks izmantoti lielceļu huligānu tvarstīšanai. Video ar šiem auto nonākuši internetā, un sociālo tīklu lietotāji jau aktīvi diskutē, cik lietderīga ir to iegāde. Policija pagaidām komentārus nesniedz un ir nepatīkami pārsteigta par negaidīto publicitāti. Mašīnas oficiāli tikšot prezentētas nākamnedēļ.

Video kadri, kurus, visticamāk, kādā autoservisā uzņēmis aculiecinieks, internetā skatīti vairāk nekā 115 tūkstošus reižu – cilvēku interese ir milzīga. Jaunajās mašīnās paslēptas jaudīgas skaņas un gaismas iekārtas.

Tāpat internetā netrūkst dažādu komentāru, un viedokļi ir divējādi – vieni lamā policistus par nodokļu naudas tērēšanu, otri paslavē, ka beidzot būs kārtīgi braucamie, ar kuriem tvarstīt lielceļu huligānus.

 

Sociālo tīklu lietotāju viedokļi

”Nu re, uz ceļiem parādīsies Ziemassvētku eglītes, tikai vēl nav Ziemassvētki”

“Ja tu zini, ka pa tavu šoseju, par kuru tu katru dienu brauc uz darbu, vizinās netrafarēts policijas auto, tad, iespējams, tu mazāk ”pigorus” taisīsi uz ceļa – tātad drošāk braukt citiem. Jo šie netrafarētie ir vairāk tendēti uz agresīvajiem vadītājiem.”

 

 

Valsts policijā skaidro, ka pagaidām šie auto neskaitās operatīvie transportlīdzekļi, tos plašākai sabiedrībai prezentēs nākamnedēļ. Pašlaik nekāda plašāka informācija netiek sniegta – ne cik daudz mašīnu iegādātas, ne cenas un markas. Autoeksperts Uģis Vītols lēš, ka video redzamie ir Subaru Forester markas auto. Mašīnas ir jaudīgas, un ātrumpārkāpējiem dzīties pakaļ nebūs grūti.

 

Uģis Vītols
Autoeksperts

Šī tipa mašīnas jāizmanto pēc to nozīmes. Vairāk apvidum, sliktiem ceļiem, pilnpiedziņas auto. Pa pilsētu tā ir vējā izšķiesta nauda, neattaisno sevi.

Dinamiskie rādītāji ir labi, tie kas domā, ka džips nav ātrs – te nav tas gadījums.

 

 

Jāpiemin, ka nesen jaudīgas un lepnas mašīnas ātrumpārkāpēju ķeršanai iegādājās Lietuvas likumsargi. Pašmāju policistu arsenālā jau vairākus gadus ir netrafarēti vieglie auto.

TOP komentāri

  • Andza
    +1 +1 0

    Andza

    Nu labāk tā nevis ložmetējus un lielgabalus,kur tiešām izšķērdē naudu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl