Policija drīzumā tiks pie 755 jauniem auto. Lūk, kā tie izskatīsies!

50 komentāri
Policija drīzumā tiks pie 755 jauniem auto. Lūk, kā tie izskatīsies!
Foto: Aculiecinieks

Šobrīd tās vēl atrodas autosalona placī, bet drīzumā policijas autobāzi papildinās vairāki simti jaunu patruļas automašīnu.

Bez Tabu skatītāja uzņemtajās fotogrāfijās redzams, ka Peugeot autocentrā Krasta ielā novietoti daudzi Opel Mokka markas policijas auto. Skaties.lv sazinājās ar Valsts policiju, uzdodot jautājumus, ar cik daudz spēkratiem ir plānots papildināt autobāzi, kad tie nonāks policijas rīcībā, kādas ir kopējās izmaksas utt.

Likumsargu pārstāve Ance Rozīte elektroniskajā atbildē vērsa uzmanību uz 10. februārī noslēgto līgumu starp Valsts policiju un SEB līzingu par 473 transportlīdzekļu nomu. Vēl policijas pārstāve minēja līgumu 12. februārī ar pilnsabiedrību A26 par 98 transportlīdzekļu nomu, kā arī vienošanos ar Pilna Servisa Līzings un Karlo Motors par 184 transportlīdzekļu nomu. Tātad, policijas rīcībā nonāks kopumā 755 jauni auto.

Uz jautājumu, vai attēlos redzamie brūnie spēkrati turpmāk būs netrafarētie policijas auto, likumsargu pārstāve atbildi vēl nesniedza, norādot, ka tuvākajā laikā policija jaunos auto prezentēs plašākai sabiedrībai un tad likumsargi sniegs plašākus komentārus par iznomātajiem spēkratiem.

Foto

50 komentāri