Policija: braukšanas kultūra pasliktinās, braukšana pie sarkanā Latvijā ir ierasta lieta

1 komentārs
Policija: braukšanas kultūra pasliktinās, braukšana pie sarkanā Latvijā ir ierasta lieta
FOTO: LETA

”Pēdējā laikā vērojams tas, ka braukšanas kultūra pasliktinās, braukšana pie sarkanā ir ierasta lieta. Tāpat arī tālruņa lietošana pie automašīnas stūres. (..) Vēl viens no galvenajiem ceļu satiksmes negadījumu cēloņiem ir automašīnu tehniskais stāvoklis, kurš nereti neatbilst normām,” tā šodien preses konferencē norādīja Valsts policijas priekšnieka vietnieks Normunds Krapsis. 

Vēl, kā vienu no galvenajiem satiksmes negadījumu cēloņiem policija min sliktas ziemas riepas. Policija norāda, ka turpmāk tiks veikti speciāli reidi, kuros tiks pārbaudīts ziemas riepu protektora dziļums.

Normunds Krapsis arī norādīja, ka autovadītāju vidū bieži vien ir manāma arī tendence nelietot drošības jostas. Par to liecina arī jaunākie statistikas dati, kas rāda, ka apgāžoties automašīnām bojā gājuši 33 cilvēki (14 pasažieri un 19 autovadītāji, kuri nav bijuši piesprādzējušies).

Jaunākā policijas apkopotā informācija liecina, ka četru fotoradaru fiksēte pārkāpumi no maija līdz decembirm sasniedz jau 6477. Rekords pagaidām pieder kādam BMW markas autovadītājam, kurš pa Jelgavas šoseju braucis ar ātrumu 209 kilometri stundā.

1 komentārs