Policija apņēmusies izskaust radaru detektorus

4 komentāri

Iepriekš cīņā ar negodprātīgajiem autobraucējiem, kuri izmanto radaru detektorus vai antiradarus, policisti vairāk vai mazāk paļāvušies uz veiksmi un savu vērīgumu. Nu, likumsargu rīcībā ir jaunas iekārtas, kas šo darbiņu atvieglos. 

Ceļu policistu rīcībā šobrīd ir tikai dažas šādas iekārtas, ar kuru palīdzību iespējams notvert tos autobraucējus, kuri lieto radaru detektorus, taču jau tuvākajā laikā šādas kastītes varētu būt vai katrā otrajā policistu automašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Radaru detektoru un antiradaru lietošana Latvijā ir aizliegta ar likumu. Lai arī par pārkāpumu pienākas 55 eiro liels sods, turklāt pati ierīce tiek konfiscēta, joprojām regulāri tiek pieķerti autobraucēji, kuri ir gatavi riskēt.

Ceļu policijas priekšnieks atklāj, ka pēdējais no radaru detektoru lietošanas gadījumiem fiksēts vakar Bauskas pusē. Policijas netrafarētais auto gan nav bijis aprīkots ar jauno detektoru-ķērāju, taču likumsargi bijuši pietiekami vērīgi.

Lai arī autobraucējs apgalvojis, ka nekādas aizliegtas ierīces nav lietojis, likumsargi bijuši gana pārliecināti par redzēto, Range Rover vadītājam nācies uzkavēties. Automašīnas pārbaudei bija nepieciešama tiesneša vai prokurora sankcija, tādēļ tā arī ceļmalā nācies nostāvēt četras stundas.

To laikā vīrietis lūdzis iespēju nokārtot dabiskās vajadzības turpat blakus esošajos krūmos, kur centies nemanāmi atbrīvoties no pierādījumiem, taču arī to policistiem izdevies piefiksēt. Pret pārkāpēju ierosināta administratīvā lieta, un beigu beigās viņam tomēr nācies doties prom bez detektora, taču ar jaunu pārkāpuma protokolu.

Ja arī jūsu auto ir radaru detektors, nākamreiz, pirms slēdzat to iekšā, divreiz padomājiet.

Video

TOP komentāri

 • toms
  +2 +2 0

  toms

  "... kas šo darbiņu atvieglos."
  ,,, hm?
  Ja tev ir auto,
  - tad tu,
  >>> jau esi noziedznieks!
 • igo
  0 0 0

  igo

  Sakiet! Kur ar likumu ir aizliegts pirkt,pardot un uzstadit?Es katru menesi braucu uz Valstim kur ir atlauts.Un ar kadam tiesibam man to var atnemt? Tad jau Racijas telefonus un cela maksas aparatus ka ari navigacijas,vidio registratorus ari var nemt nost?Citur tas ir domats drosibai ja ir radars tu piebremze. Latvija tas ir biznesam.
 • Janis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl