Komentāri

Vidusmēra spoguļu zaglis, pēc daudzu iedzīvotāju domām, ir tramīgs narkomāns ar trīcošam rokām, kurš tumsā pārvietojas pa ielām, kapuci galvā uzvilcis un vairoties no garāmgājēju skatieniem. Taču, izrādās, ka bizness ir tik ienesīgs, ka spoguļus zagt jau brauc ar automašīnām, turklāt – ne tām “nabagākajām”.

Imantas iedzīvotāji redzējuši, kā vīrietis ar automašīnu Mercedes-Benz piebrauc pie automašīnas BMW X5, noņem tai spoguli ar visu korpusu, ieliek savā auto un dodas prom. Par redzēto informēti ir arī policisti, kuri šo Mercedes automašīnu apturējuši un zagli – aizturējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Izmeklēšanās gaitā atklājies, ka viņš ir profesionālis – nekā citādāk iztikai nopelnīt laikam neprot un šādi zadzis, visticamāk, ilgi, jo viņa automašīna bijusi pilna ar zagtām mantām.

Neoficiāla informācija liecina, ka vīrietis nesen kādu laiku pavadījis aiz restēm par daudzām zādzībām, ko paveicis Olaines pusē, tostarp arī zādzībām no dzīvokļiem.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl