Policija aicina pievērst uzmanību pareizai bērnu piesprādzēšanai automašīnās

Valsts policija īpašā akcijā aicinājusi autovadītājus pievērst uzmanību pareizai bērnu piesprādzēšanai automašīnās. Statistika liecina, ka pieaugušo bezatbildības dēļ ik gadu traumas gūst vairāki desmiti mazo pasažieru. Joprojām ir liels izrakstīto soda protokolu skaits par bērnu nepareizu pārvadāšanu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Martins Krievs

  Martins Krievs

  Piespradzet pareizi ir svariigi, bet brauksanas kultura tomer ir pilnigi garaam. Dzivoju Norvegija un tauta brauc mierigi, pat paaraak mierigi, es pat teiktu bremzeti, ja nebutu leishi poli , letini, tad tas haoss kas reizem ir , butu mazaks. Mani laizh paari ielai kur tas nav paredzets, ja tuvojos zebrai, auto jau laikus staajaas!
  • Linda Merzvinska

   Linda Merzvinska

   Martins Krievs arī pabiju tur un novēroju, ka viņi tur ļoti pieklajigi, ievēro distanci un nesteidzas. Pie mums, ja es braucu uz 90km/h mani no aizmugures jau sāk terorizēt trakie, kas gaida momentu, kad varēs lidot garām.. man ar 3 bērniem auto tas iedzen stresā, jo cik nav bijušas situācijas kas kāds pārgalvis nevar sagaidīt kad būs brīva pretējā josla un nesas man auto purnā.. drausmīgi..
  • Martins Krievs

   Martins Krievs

   Linda Merzvinska Ja salidzinasim ar kkaadu laiku atpakal, tad braukshanas kulturas limenis ir ceelies, bet nav ne tuvu NOR, tas viss ir jamaina saknee! Piemeram mans bralis LV saviem berniem nerada labu piemeru, bembists, kgan gadi shim jau bik zem 50
  • Martins Krievs

   Martins Krievs

   Da slimi ar to skrieshanu, bet tas viss ari ir no ikdienas stresa, naudas maz, jastradaa daudz utt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!