Plānots, ka jaunie sodi par braukšanu dzērumā un bēgšanu no policistiem stāsies spēkā nākamā gada vasarā

Nākamgad par auto vadīšanu reibumā un arī bēgšanu no likumsargiem būtiski palielināsies sodi. Bargākais no tiem – atņemta autovadītāja apliecība uz pieciem gadiem un naudas sods 2000 eiro apmērā.

Atpakaļ uz rakstu

32 komentāri

 • Oskars
 • Astra

  Astra

  Policijai ir savejie kurus nemaz neaiztur brauc ka kungi ja kads ar džipu var atļauties pilsētā apdzīt rindu kas stāv pie luksafora un aizmizāt garām kovel te runat ka viņiem paziņo numuru tad ir jautajums a ko mums tagad darit skriet pakaļ .Nu sori ka to saprast vissatļautiba gan jau pazīstams bet citus apturēt un pņirgāties tad viņie liekad normali.
 • Zuze

  Zuze

  Arests nav jaatceļ. Bet vēl palielināt sutkas, jo kāds kam tiesību, brauks tapat šmigā un liec viņam cik gribi sodus. Nemaksās. Strādā gaterī, algu saņem uz rokas. Ja pasēdēs, varbūt apdomāsies.
 • Ivars

  Ivars

  Nedomāju, kad vajadzētu samazināt pieļaujamo koncentrāciju uz 0,2 promilēm, kapēc, jo apēd dažas vētras putns končas un ko tagad būsi noziedzinieks? Vai izmantojis mutes skalojamo... Paskataties Zebru, kur testēja dažādus produktus no kuriem var dabūt promiles...
 • Pff

  Pff

  Kāds cietums... viss ar mēru. Vienam promile ir jau pie poda bez sajēgas otram promile, bet tik un tā visu uz ceļa izdarīs precīzāk kā jūs skaidrā. Bargus sodus jāpiemēro tiem kas pārsniedz 1-1.5 promiles jo tad cilvēks patiešām ir dzēris nesen nevis nākamā rīta nelaime.
 • Jānis Dambergs

  Jānis Dambergs

  Manuprāt, soda paaugstināšana uz 5gadiem,vai bargāks sods pirmajā reizē nemotivēs turpmāk nebraukt, vai nebraukt dzērumā. Jo policija uz ceļiem vairs nav- ap svētkiem reidos- varbūt....(es pat nevaru atcerēties nevienu reizi kad mani apturēja bez iemesla dokumentu pārbaudei)
  Visstulbākais ka plāno atcelt arestu( sutkas) šo vajadzēja pagarināt un varbūt piespiedu darbu sabiedrības labā. Un protams ar vislielāko barbzību pret tiem kas pārkāpj 2x vai vēl biežāk
 • Aigars

  Aigars

  Man te bagāts čoms uz 40 gadiem uzdāvināja profesionālo alkometru, teica, ka pat policijā tik labs neesot...pameklēju googlē mjā tiešām maksā pāri tūkstotim. A es jau pats ne tik bagāts, izdomāju Rimi paņemt kokteilīti, reku Cēsu 15 grādīgais uz akcijas 0,5 pa 1,57euro, tak jāņem trīs...trešajam jau beigas neatceros, pamodos pēc apmēram 8h, modinātājs zvana...uzreiz domā bāc uz darbu jābrauc...pirmais pūtiens 2,3 bāc laikam jāpaelpo...otrais pūtiens pēc 15 min. pirms dušas 1,47...pēc dušas pēc 25 min tāpat joptvaj turas 1,23...ooo labais, izcepju olu, paēdu + kafiju pat pohu nejūtu pēc 20 min tāpat 0,92,bļin uz darbu nevar braukt, uzpīpēju... iepūšū, tagad jau 1,24promiles, ko darīt???..apēdu divas gotoņu konfektes, kāpju mašīnā, tagad rāda 0,7 nu pofig jābrauc...un jā pēc min apturēs menti būšu noziedznieks vai upuris???
 • @stacionaars

  @stacionaars

  Tad izņemiet arī slepkavības dziras no tirdzniecības! To vairs nevar izkontrolēt, vai otrā rītā būs O,2 vai 0,49 ! Tad komplektā jādod brīvdiena, jo tā sanāca!
 • Paidoors
 • Zēns no poibeņas LV

  Zēns no poibeņas LV

  Ļoti pareizi...palasot komentārus masu medijos. .,tad izrādās lv dzīvo 90% slepkavas..kas atbalsta braukšanu dzērumā.Nu tad novēlu lai kāds dzērājs nobrauc jūsu bērnu kuram 3 gadi..paskatīsimies tad kādus komentārus rakstīsiet,slimā sabiedrība..pidari ibučie

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!