Pirmie gājputni, gaišākas dienas un smaidīgāki mēs paši – gaisā ir jaušamas vibrācijas, ka nenovēršami tuvojas pavasaris. Pastiprinātas vibrācijas ir jūtamas, arī pārvietojoties ar auto, jo neatņemama pavasara sastāvdaļa diemžēl ir arī bedres uz dzimtenes ceļiem. Taču TV6 aicina nebojāt pavasara noskaņu, un jau otro gadu aicina visus, kam rūp, iesaistīties kampaņā ”Aizver bedri”!

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Eeee
 • Tīna Meiere
 • Viktorija Mičule

  Viktorija Mičule

  Piebert kontrabanda cigaretes un tad granti pa virsu
 • Aldis

  Aldis

  Lai nebūtu bedru, vispirms ir jāiemācas rakstīt. Pēc komata, punkta. ir liekama atsrape. Nevis pirms , un nevis.bez atsrapēm. Pamatskolā bastojāt stundas, vidusskoklā nemācījāties idioti un tagad te spriedelējat par bedrēm!!!!!!
 • mlja

  mlja

  vispar jau ohueli!
  es jau tik daudz naudas atdevu nodokljos, ka ceļiem ir jābūt ideāliem!
  a tagad man vēl prasa ka es cinīšos? kas par ņirgašanam?
 • Q
 • Valsts Mēsli.

  Valsts Mēsli.

  Ha ha,aizlāpa divas bedres,kādam privātmājai ir uzcelts jumnkts,aa.! Pamatus mēs būvējam zogot,sasodīts, mana doma ir tāda,nevaig dzīt zosis,par to kā ir pa dārgu salis,tuvojas aprīlis.
 • gii
 • andris

  andris

  laj valdiba mazak zog lidzeklus ..un sak tajsit kvalitativu asvalta segumu .un tad nebus bedrisu ..un samazina sev algas bisku..
 • nr

  nr

  Lai uzlabotu šis tas,manuprāt, ir jāpamaina: 1. Piespiest atbildīgos (valsts,pagastu večus ...) iesaistīties, izbaudīt - atņemt dienesta autiņus (lai lieto,bet tikai darba laikā. No... uz darbu ar savējo, sabiedrisko vai kājiņām); 2. Nomainīt, aizrotēt (kaut uz brīdi) iesildītos ''krēslus'' iekoptajos pagasta centros uz kādu nomaļāku miestiņu, piemēram, trešdienās pagastu vada no"čuhņas ciema,u.t.t. ; 3. Sekot līdzi ceļinieku veikumam (vai pietiek ,ja ceļu ar intensīvu satiksmi no pavasara līdz ziemai greiderē vidēji 1-2 reizes mēnesī, ja ziemā tas notiek 2 mēnešos reizi (ļauj sniegu piebraukt, tad tam pakust (būtu nošķūrējuši, taču ne ,jo naudiņa jāizgāž uz "galvenajiem") un ko tad tas slapjums ar grants segumu dara?!)...; 3."Lauķiem"ceļa nodokļa atvieglojumus, ko sedz pagasts (varbūt,tad "vietvara" sāktu domāt arī par "nomalēm"). 4.Varbūt, palīdzētu akcija noteiktā dienā pie atbildīgā par ceļu uzturēšanu kantora nolikt auto detaļas, kas gada laikā sliktu ceļu dēļ ir bijis jāmaina (pārsistās riepas, salauztos amortizatorus,bremžu uzlikas... Vai "tīrāks" variants- izdevumu čekus par servisa pakalpojumiem, rezerves detaļu pirkumiem samest attiecīgā kantora pastkastītē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!