22 komentāri

Pirmie gājputni, gaišākas dienas un smaidīgāki mēs paši – gaisā ir jaušamas vibrācijas, ka nenovēršami tuvojas pavasaris. Pastiprinātas vibrācijas ir jūtamas, arī pārvietojoties ar auto, jo neatņemama pavasara sastāvdaļa diemžēl ir arī bedres uz dzimtenes ceļiem. Taču TV6 aicina nebojāt pavasara noskaņu, un jau otro gadu aicina visus, kam rūp, iesaistīties kampaņā ”Aizver bedri”!

Kampaņas mērķis ir atklāt bedrainākos ceļus un arī piedāvāt risinājumu, kā vislabāk tikt ar bedru sērgu galā. Galu galā – bedres taču var aizvērt arī asprātīgi! Tāpēc, ja tev  ir zināma kāda bedre un ir kāds piedāvājums, kā to aizvērt – iesaisties ”Aizver bedri”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas tev jādara – aizpildi anketu un kļūsti par vienu no cīnītājiem pret bedrēm! Oriģinālākas idejas autors varēs realizēt savu ideju kopā ar raidījumu ”Bez Tabu”, kas arī nolēmuši piedalīties cīniņā ar bedrēm!

Nost ar bedrēm!

 • Pievieno foto vai video

TOP komentāri

 • Valsts Mēsli.
  +3 +3 0

  Valsts Mēsli.

  Ha ha,aizlāpa divas bedres,kādam privātmājai ir uzcelts jumnkts,aa.! Pamatus mēs būvējam zogot,sasodīts, mana doma ir tāda,nevaig dzīt zosis,par to kā ir pa dārgu salis,tuvojas aprīlis.
 • gii
 • nr
  +3 +3 0

  nr

  Lai uzlabotu šis tas,manuprāt, ir jāpamaina: 1. Piespiest atbildīgos (valsts,pagastu večus ...) iesaistīties, izbaudīt - atņemt dienesta autiņus (lai lieto,bet tikai darba laikā. No... uz darbu ar savējo, sabiedrisko vai kājiņām); 2. Nomainīt, aizrotēt (kaut uz brīdi) iesildītos ''krēslus'' iekoptajos pagasta centros uz kādu nomaļāku miestiņu, piemēram, trešdienās pagastu vada no"čuhņas ciema,u.t.t. ; 3. Sekot līdzi ceļinieku veikumam (vai pietiek ,ja ceļu ar intensīvu satiksmi no pavasara līdz ziemai greiderē vidēji 1-2 reizes mēnesī, ja ziemā tas notiek 2 mēnešos reizi (ļauj sniegu piebraukt, tad tam pakust (būtu nošķūrējuši, taču ne ,jo naudiņa jāizgāž uz "galvenajiem") un ko tad tas slapjums ar grants segumu dara?!)...; 3."Lauķiem"ceļa nodokļa atvieglojumus, ko sedz pagasts (varbūt,tad "vietvara" sāktu domāt arī par "nomalēm"). 4.Varbūt, palīdzētu akcija noteiktā dienā pie atbildīgā par ceļu uzturēšanu kantora nolikt auto detaļas, kas gada laikā sliktu ceļu dēļ ir bijis jāmaina (pārsistās riepas, salauztos amortizatorus,bremžu uzlikas... Vai "tīrāks" variants- izdevumu čekus par servisa pakalpojumiem, rezerves detaļu pirkumiem samest attiecīgā kantora pastkastītē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl