Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi, brīdina Latvijas Valsts ceļi

0 Komentāru
Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi, brīdina Latvijas Valsts ceļi
LETA

Ņemot vērā, ka pirms garajām svētku brīvdienām daudzi dodas prom no Rīgas un citām lielajām pilsētām, autovadītājiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi, īpaši tas attiecas uz Pierīgu.

Ņemot vērā svētku brīvdienas, ceļu remontdarbu posmos valsts ceļu tīklā tiks samazināti satiksmes ierobežojumi, un vairumā remontposmu uz visvairāk noslogotajiem ceļiem Jāņu brīvdienās kā vienīgais satiksmes ierobežojums paliks ātruma ierobežojums 70 km/h. Tomēr ceļu remontdarbu vietās autovadītājiem ir jārēķinās ar atlikušajiem satiksmes ierobežojumiem un ilgāku ceļā pavadītu laiku.

Remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos, tāpēc aicinām autovadītājus strikti ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījumi remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

Atsevišķos ceļu būvdarbu posmos saglabāsies arī citi satiksmes ierobežojumi:

būvdarbu posmā uz autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85) paliks četri luksoforu posmi;

ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā tiks saglabāts uz Valmieras ceļa (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam, pie Rīgas HES tilta (A5), uz Klaipēdas ceļa (A11) tiltiem pār Paurupi un Līgupi un uz autoceļa P73 Valles apkārtnē.

Ķeguma HES tilts svētku dienās būs atvērts satiksmei.

Pirmssvētku dienās krasi pieaugs satiksme plūsma no Rīgas un citām lielākām pilsētām. Lai mazinātu sastrēgumus un ceļā pavadīto laiku, aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus un izvēlēties braukšanai laiku, kas nesakrīt ar darba dienas beigām, kad lielākā daļa cilvēku dosies prom no pilsētām, plānot izbraukumu pietiekami agri vai arī vēlāk, jau uz vakarpusi.

0 Komentāru