Komentāri
Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi, brīdina Latvijas Valsts ceļi
LETA

Ņemot vērā, ka pirms garajām svētku brīvdienām daudzi dodas prom no Rīgas un citām lielajām pilsētām, autovadītājiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi, īpaši tas attiecas uz Pierīgu.

Ņemot vērā svētku brīvdienas, ceļu remontdarbu posmos valsts ceļu tīklā tiks samazināti satiksmes ierobežojumi, un vairumā remontposmu uz visvairāk noslogotajiem ceļiem Jāņu brīvdienās kā vienīgais satiksmes ierobežojums paliks ātruma ierobežojums 70 km/h. Tomēr ceļu remontdarbu vietās autovadītājiem ir jārēķinās ar atlikušajiem satiksmes ierobežojumiem un ilgāku ceļā pavadītu laiku.

Remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos, tāpēc aicinām autovadītājus strikti ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījumi remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

Atsevišķos ceļu būvdarbu posmos saglabāsies arī citi satiksmes ierobežojumi:

būvdarbu posmā uz autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85) paliks četri luksoforu posmi;

ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā tiks saglabāts uz Valmieras ceļa (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam, pie Rīgas HES tilta (A5), uz Klaipēdas ceļa (A11) tiltiem pār Paurupi un Līgupi un uz autoceļa P73 Valles apkārtnē.

Ķeguma HES tilts svētku dienās būs atvērts satiksmei.

Pirmssvētku dienās krasi pieaugs satiksme plūsma no Rīgas un citām lielākām pilsētām. Lai mazinātu sastrēgumus un ceļā pavadīto laiku, aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus un izvēlēties braukšanai laiku, kas nesakrīt ar darba dienas beigām, kad lielākā daļa cilvēku dosies prom no pilsētām, plānot izbraukumu pietiekami agri vai arī vēlāk, jau uz vakarpusi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl