Piecas lietas, kas Tev jāzina par kondicionieri automašīnā

Komentāri
Piecas lietas, kas Tev jāzina par kondicionieri automašīnā
Foto: Stevan Sheets / Flickr.com

Lai nebūtu jāpiedzīvo karsta vasaras diena ar līdzbraucēju saucieniem “Baigi karsts, attaisi logu”, bet par kondicionieri varētu kļūt vienīgi automašīnas logs, “Inchcape Motors Latvia” eksperts Roberts Daugavvanags-Vanags dalās padomos par to, kam būtu jāpievērš uzmanība, ja Tev auto ir kondicionieris.

• Ja Jūsu iemīļotais braucamais Jums kalpo jau ne pirmo gadu, kaut reizi gadā būtu ieteicams pārbaudīt un nepieciešamības gadījumā papildināt saldētājaģentu kondicioniera sistēmā.

• Īpaša uzmanība būtu jāpievērš salona gaisa filtram, jo gadījumā, kad tiek traucēta gaisa plūsma caur salona gaisa filtru, kondicioniera efektivitāte nesniegs gaidīto rezultātu un veldzēšanās prieki būs īsi.

• Blakus kalendāra ierakstam par festivāla apmeklējumu būtu jābūt arī atgādinājumam par kondicioniera gaisa pievada cauruļu apkopi. Tas nozīmē, ka reizi gadā tās ir ieteicams apstrādāt ar speciālu antibakteriālu aerosolu.

• Par jaunu tradīciju būtu jākļūst ikgadējai gaisa filtra nomaiņai, jo tajā ar laiku sāk vairoties un zelt baktērijas, kā rezultātā salona gaisa filtrs no palīga kļūst par veselības un fiziskā stāvokļa bojātāju. Savukārt salona filtra izņemšana un “attīrīšana”, padauzot to pret sienu, ir atzīstama par muļķīgu un bezjēdzīgu laika tērēšanu.

• Jāatceras, ka automašīnām, kas aprīkotas ar klimatkontroli, karstā laikā vēlamo salona temperatūru vajadzētu uzstādīt ne vairāk kā 5-7 grādus zemāku par āra gaisa temperatūru.

Tāpat “Inchcape Motors Latvia” eksperts aicina arī visus būt atbildīgiem pret sevi un saviem līdzbraucējiem un karstajā vasaras laikā neatstāt mazus bērnus un mājdzīvniekus vienus automašīnā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl