1 komentārs
Pie Sabiles ceļa izkustējušās zemes masas 12 tūkstošu tonnu apmērā
Ilustratīvs foto: LETA

Pērn pēc spēcīgām lietavām pie Sabiles ceļa būvdarbiem sakustējās virs ceļa esošā nogāze, un zemes masas sāka slīdēt lejā uz ceļa.

Kopējās izkustējušos zemes masu svars ir aptuveni 12 tūkst. tonnu, kas ir līdzvērtīgi 200 piekrautu dzelzceļa vagonu svaram. Tādējādi tika pārtraukti būvdarbi un veikta ģeoloģiskā izpēte un projektēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban ir pabeigta papildu projektēšana būvdarbiem autoceļa Līga–Kandava–Veģi (P130) posmos aiz viesu nama Imulas Sabiles virzienā (13,95-14,25 km) un aiz ceļa labajā pusē esošā stāvlaukuma Sabiles virzienā (14,8-15,3 km), kur kopš šā gada janvāra bija noteikts tehnoloģiskais pārtraukums.

Šobrīd abi minētie posmi ir izbūvēti līdz pirmajai šķembu kārtai jeb līdz segas pamatam un ir gatavi seguma izbūvei.

Lai nodrošinātu efektīvu risinājumu un kvalitatīvu būvniecību, tika piesaistīti papildu speciālisti. Papildu ģeoloģisko ekspertīzi veica a/s BMGS, bet projektēšanu SIA Polyroad.

Būvdarbus ir plānots atsākt, tiklīdz iestāsies piemēroti laikapstākļi. Iespējams, tas varētu notikt jau aprīļa vidū, un, ja laikapstākļi būs labvēlīgi, būvdarbi varētu tikt pabeigti līdz maija beigām un līdz ar to arī atjaunota autotransporta satiksme.

TOP komentāri

  • Inese
    0 0 0

    Inese

    Ir pagājis pusotrs gads un būvdarbi nav atsākti!
    Saldus ceļinieks gaida kura gada maiju???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl