Komentāri
Peugeot uzstāda jaunu dīzeļdegvielas patēriņa rekordu – divi litri uz 100 kilometriem
FOTO: Peugeot

Jaunais Peugeot 208 ir pārspējis sērijveida ražoto automobiļu degvielas patēriņa rekordu, uzstādot jaunu – divi litri uz 100 kilometriem, informē uzņēmumā.

Francijā notikušās 2152 kilometrus garās testa distances veikšanai Peugeot 208 1.6 BlueHDi 100Zs S&S ar manuālo pārnesumkārbu patērēja tikai 43 litrus dīzeļdegvielas. Tests ilga 38 stundas, un tā norisi, kā arī testa noteikumu ievērošanu kontrolēja Francijas kompetentu iestāžu pārstāvji.

Ārēji uzlabotais Peugeot 208 Latvijas automobiļu tirgū, līdzīgi kā citur Eiropā, nonāks šā gada vasarā. Lētākās modeļa versijas maksās ap 10 000 eiro, turklāt Baltijas valstīs tiks nodrošināta uz pieciem gadiem pagarināta ražotāja garantija.

Kā skaidro uzņēmumā, lielā mērā zemais degvielas patēriņš tika sasniegts, pateicoties jaunajam dīzeļdzinējam ar Euro 6 BlueHDi tehnoloģiju. Rūpnīcas tehniskajā specifikācijā ir paredzēts, ka Peugeot 208 uz 100 kilometriem vidēji patērēs trīs litrus degvielas, kas ir savā klasē labākais rezultāts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl