Peugeot prezentēs uzlaboto Peugeot 208 modeli

Komentāri

Auto izstādē, kas šonedēļ sākas Ženēvā, Peugeot prezentēs uzlaboto Peugeot 208 modeli. Izstādē tiks izstādīti arī trīs koncepta automobiļi, kā arī Peugeot 2008 DKR modelis, kas piedalījās Dakāras rallijā.

Jaunais Peugeot 208 modelis ir aprīkots ar PureTech un BlueHDi tehnoloģiju, kuros CO2 izmešu daudzums ir samazināts līdz pasaules rekordam -79 g/km, tā degvielas patēriņš ir savā klasē viszemākais – 3 l/100 km.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Peugeot 208 modelis ir pieejams ar sešiem dažādiem dzinējiem.

Pārdošanā Peugeot 208 nonāks šī gada jūnijā. Modeļa sākuma cena būs zem 10 000 eiro robežas, un Baltijā būs spēkā līdz pieciem gadiem pagarinātā rūpnīcas garantija.

Peugeot Ženēvā savu 2600m2 lielo izstādes laukumu ir iedalījis trijās zonās: GT line zonā tiks izstādīti Peugeot 208, 308, 508 un RCZ modeļi; Sporta zonā – Peugeot 308 un 308 SW GT, RCZ R, kā arī 208 GTi, un pēc 25-gadu ilgas pauzes atkal Dakāras rallijā piedalījušies Peugeot 2008 DKR modeļi; tehnikas zonā savukārt tiks izstādīti jaunie un ekonomiskie dzinēji.

No koncepta automobiļiem Peugeot prezentēs automašīnu Onyx ar oglekļa virsbūvi, sedanu Exalt un pilsētas apvidus automašīnas ar nākotnes vēsmu – Quartz modeļus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl