1 komentārs

Šonedēļ rīdziniekus – autovadītājus – pamatīgi nokaitināja milzīgie sastrēgumi, kā rezultātā ar automašīnu šķērsot centru bija lēni un mokoši. Satiksmes departaments aicina gatavoties vēl lielākiem “korķiem” un no automobiļiem pārcelties uz velosipēdiem vai uz sabiedrisko transportu. Jau tuvākajā laikā vērienīgi remontdarbi notiks visā Brīvības ielas un Lāčplēša ielas garumā!

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta plūsmu, Rīgas pašvaldība aizliegusi autovadītājiem pārvietoties pa tramvaja sliedēm Brīvības ielā, pie Gaisa tilta, tādējādi vēl vairāk palielinot automašīnu sastrēgumus, kas šajā ielas posmā veidojas saistībā ar remontdarbiem Brīvības un Pērnavas ielas krustojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat sastrēgumi veidojas ap Barona ielu, kas tiek remontēta jau no pagājušā gada rudens.

Sociālajos tīklos iedzīvotāji pauž dusmas par “korķiem” un gausajiem remontdarbiem. Pašreizējie sastrēgumi gan vēl ir tikai nieks salīdzinājumā ar tiem, kas gaidāmi tuvākajā laikā.

Tiklīdz sāksies skolēnu brīvlaiks, remontstrādnieki uzraks maģistrālo Brīvības ielu un Lāčplēša ielu visā garumā, brīdina Rīgas dome.

Foto

Ilze Dimante, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Seguma atjaunošanu, asfalta frēzēšanu un ieklāšanu veiksim pārsvarā nakts laikā, bet ietvju remonti, bortakmens nomaiņa tiks veikta pa dienu. Jārēķinās, ka arī Lāčplēša ielā visā garumā notiks ceļa atjaunošana, arī šeit būs nopietni sastrēgumi, ņemot vērā, ka tas ir ievadceļš no Salu tilta.

Sabiedrību pamatīgi izbrīnīja fakts, ka Barona ielā, kur tika izbūvēts veloceliņš, pēc darbu pabeigšanas jau atkal tika raktas bedres un mainītas komunikācijas. Satiksmes departamentā skaidro, ka tā bija loģiska rīcība.

Ilze Dimante, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve

Mēs zinājām, ka tie darbi būs. Varējām atstāt trīs metru plašu tranšeju visas ielas garumā, bet, izrēķinot visus uzturēšanas izdevumus, tas būtu krietni dārgāk. Rudenī bruģi uzklāja, pavasarī izņēma ārā. Bruģis tādā ziņā ir pateicīgāks nekā asfalts.

Lai taupītu laiku, ierēdņi rīdziniekiem turpmāk iesaka automobiļa vietā pārvietoties ar divriteni vai sabiedrisko transportu.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Manuprāt, tiem kliedzējiem japārdomā savi uzskati un dzīves kārtība.Kad lai veic remontdarbus, ja ne siltā laikā?Par to, ka lauž nesen uzklāto, atbildīgi plānotāji Rigas Domē.Taču par viņiem puse rīdzinieku ceļas un krit.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl