”Park&Ride” pilotprojekts izgāzies, Rīgas domi tas neaptur

Komentāri

Pirms vairāk nekā pusotra gada ierīkotā ”Park & Ride” autostāvvieta Ulbrokas ielā tā arī nav guvusi autovadītāju atsaucību. Tā aizvien tiek izmantota ne vairāk kā 100 reizes mēnesī.

Lai gan par pilotprojektu dēvētā ideja ir izgāzusies, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments šobrīd kaļ jaunus plānus – līdz 2025. gadam pilsētā izveidot 29 šāda veida stāvparkus.

“Šī stāvparku sistēmas ieviešana varētu veidoties 12 gadu periodā. Sākotnēji pirmajā etapā, 2015. un 2016. gadā, šos stāvparkus varētu izveidot jau esošajās stāvvietās,kur jau pieejama nepieciešamā infrastruktūra, sabiedriskā transporta pievadceļi,” stāstīja Rīgas domes Pilsētvides attīstības pārvaldes vadītāja Ilze Purmale.

Galvenie priekšnoteikumi, lai iedzīvotāji šādus stāvparkus tiešām izmantotu, ir drošība, ērtība un zema cena, secināts nesen veiktā pētījumā, kas tapis pašvaldības uzdevumā un tiks izmanotots, ieviešot jauno ieceri.

Tikmēr eksperti atzīst, ka pētījumā secinātais bijis skaidrs jau iepriekš un tas labi redzams gan Ulbrokas stāvlaukuma gadījumā, gan stāvvietās, kas šobrīd veidojas pie lielveikaliem. Tāpēc pilsētai vispār būtu jāizvērtē, vai vērts šādu ieceri attīstīt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl