Komentāri
Par neatbilstošu protektora dziļumu šogad izrakstīts jau 601 protokols
FOTO: LETA

Par neatbilstošu riepu protektora dziļumu Valsts policija izrakstījusi teju trīs reizes vairāk protokolu nekā pērn visā gadā kopā.

Pildot ikdienas darba pienākumus, kā arī veicot mērķtiecīgus reidus sadarbībā ar CSDD, līdz šā gada 1. martam par neatbilstošu protektora dziļumu Valsts policijas darbinieki izrakstījuši jau 601 protokolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada 26. janvārī notikušajā Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē, kā viens no darba uzdevumiem tika nolemts veikt transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa kontroli uz ceļiem, īpašu uzmanību pievēršot riepu stāvoklim. Transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa pārbaudes tiks veiktas arī turpmāk.

Kopš 1. marta ziemas riepas var tikt mainītas pret vasaras riepām, kuru noteiktais minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm. Tomēr, ņemot vērā mainīgos laika apstākļus, Valsts policija aicina autovadītājus izvērtēt situāciju un nesteigties.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl