Par Latvijas gada motociklu kronē sportisko BMW S1000XR

Pievienot komentāru
Par Latvijas gada motociklu kronē sportisko BMW S1000XR
Foto: Latvijas Gada Motocikls

Trešdien tirdzniecības centrā Mols tika paziņoti šā gada Latvijas Gada motocikls 2015 uzvarētāji. Galveno balvu šogad saņēma piedzīvojumu un sporta motocikls BMW S1000XR. Pēc žūrijas vērtējuma 2. vietu ieguva BMW R1200GS, bet 3. vietu – Yamaha MT09 Tracer.

Ir noslēdzies ikgadējais žurnālistu un motospeciālistu balsojums, kurā tika noskaidroti ”Latvijas Gada motocikls 2015” laureāti. Balsošana notika vairākās kategorijās un nominācijās, kur kopumā tika pārstāvēti 11 šā gada spēkrati no BMW, Harley Davidson, Yamaha, KTM, Can Am un Honda.

Galvenā balva – juveliermākslinieka Oļega Auzera veidotā godalga un Latvijas Gada Motocikls 2015 tituls – tika piedzīvojumu un sporta motociklam BMW S1000XR. Savukārt otro un trešo vietu ieņēma BMW R1200GS un Yamaha MT09 Tracer. ”Latvijas Piedzīvojumu motocikls 2015 – BMW R1200GS, Latvijas Paaugstināta komforta motocikls 2015 – Harley Davidson Road Glide, Latvijas Ielas motocikls 2015 – Yamaha MT09 Tracer un Tautas balsojums Uzvarētājs 2015 – Yamaha MT09 Tracer.

Skaties foto:

“Mums ir patiess prieks par sadarbību ar Latvijas Gada Motocikls komandu jau otro gadu pēc kārtas, jo Mola klienti ir atzinīgi novērtējuši iespēju apskatīt ”dzīvajā” visus jaunākos motociklu modeļus vienuviet! Ceram, ka pasākums kļūs par ilggadīgu tradīciju sadarbībā ar Molu. Visi 11 konkursā pārstāvētie motocikli ir ļoti dažādi, un katrs no viņiem jau pats par sevi ir uzvarētājs, jo katrs ražotājs to ir veidojis vēl dizainiski skaistāku un pilnveidojis tā tehniskos parametrus. Žūrijai ir bijis ļoti grūts darbs no šiem 11 spēkratiem izvelēties to, kurš ir pelnījis saukties par Latvijas Gada motociklu 201” vērtē  tirdzniecības centra Mols menedžere Una Tukiša.

“Paldies šā pasākuma organizētajiem par to, ka šāds pasākums notiek Latvijā, jo tas ir vienīgais pasākums, kas atspoguļo jaunumus motoindustrijā, moto būvē un moto pārstāvjiem šī ir unikāla iespēja paradīt sevi un pastāstīt par moto jaunumiem. Ļoti augtā līmenī norisinājās arī pasākumus Jūrkalnē, kur kompetentā žūrija notestēja visus motociklus un tika pieņemts objektīvs lēmums. No BWM puses mēs šogad piedalījāmies konkursā ar pieciem jaunumiem – sporta, tūrisma, “piedzīvojumu”, ielas un pilsētas modeļi, no kuriem divi izpelnīja balvas,” stāsta Jurģis Bergs, BMW Motorrad zīmola vadītājs.