Par Latvijas Gada auto 2015 kļūst Ford Mondeo

Komentāri
Par Latvijas Gada auto 2015 kļūst Ford Mondeo
(Foto: LETA)

Latvijas Gada auto 2015  finālā par galveno balvu – Latvijas gada auto – cīnījās astoņi auto – Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Mazda3, Nissan Pulsar, Citroen C4 Cactus, Renault Twingo, Škoda Octavia Scout, Nissan Qashqai. Žūrija par Latvijas gada auto 2015 atzina Ford Mondeo.

Kā otrs labākais auto tika atzīts Volkswagen Passat, bet trešo vietu žūrijas vērtējumā ieguva Škoda Octavia Scout. Konkursā pretendenti cīnījās arī par citām balvām un apbalvojumiem. Tā, piemēram, balvu Tautas simpātija ieguva Audi A6 – šī nominācija tika noskaidrota balsojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Premium klases labākā auto titulu saņēma Audi A6. Dacia Duster tika atzīts kā labākais apvidus auto. Nominācijā Mazais uzvarējis Renault Twingo. Kā glītākais auto tika atzīts Ford Modeo, sporta auto – Subaru WRX STI, bet Toyota Yaris Hybrid tika atzīts par ekoloģiskāko jeb Eko auto.

Šogad konkursam tika pieteikti 32 dažādu klašu un segmentu automobiļi, kas ir šī konkursa rekords.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl